Dzieje sięGłogów

Potrzebowała pomocy, nie było karetki. Pani Iwona dziękuje strażakom i pracownikom szpitala: Z całego serca1 min na czytanie

Ratowniczy helikopter lądował przy szpitalu. Zabrał mężczyznę, który piłą odciął sobie dłoń 2

Do tej sytuacji doszło 26 marca – przypomnijmy mieszkanka Serbów potrzebowała natychmiastowej pomocy, ale nie było wolnej karetki. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy udzielili jej pierwszej pomocy. Okazało się, że stan pani Iwony jest poważny. Wezwali lotnicze pogotowie. Trafiła do szpitala w Nowej Soli, potem do Głogowa. Udało się jej uratować życie. Dzięki natychmiastowej pomocy służb. Pisaliśmy o tym: TUTAJ. Teraz dziękuje wszystkim za pomoc. Święta spędziła w domu.

– Z całego serca dziękuję za szybką pomoc. Ogromne podziękowania kieruję również do pielęgniarek z oddziału wewnętrznego w Głogowie. Praca tych pań jest naprawdę wielka i godna szacunku. Przez siedem dni widziałam z jaką odpowiedzialnością wykonują swoją pracę, poświęcając wszystkie siły na pacjentów w różnym stanie. Wszystkim życzę dużo zdrowia i sił w pracy na rzecz innych – mówi Iwona Berczyńska.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się