Dzieje sięGłogów

Powiat nawiązał współpracę z… siłownią. Zniżki dla nauczycieli, uczniowie za darmo1 min na czytanie

Powiat nawiązał współpracę z... siłownią. Zniżki dla nauczycieli, uczniowie za darmo

Powiat nawiązał współpracę z głogowską siłownią. – Wynikiem tych rozmów jest bardzo atrakcyjna oferta korzystania z KIKO+ dla wszystkich pracowników szkół podległych powiatowi – mówi nam starosta Jarosław Dudkowiak.

Od września pracownicy szkół, które podlegają pod powiat głogowski, będą mieli do dyspozycji właśnie to centrum sportowe. – W bardzo korzystnej cenie 79 zł za miesiąc bez opłaty wstępnej – dodaje. Będą mogli korzystać z ich całej oferty a to: nowoczesne sale fitness, szeroką gamę zajęć grupowych, strefę cardio, zajęcia cross fit oraz maszyny siłowe. Na terenie obiektu znajduje się fit-bar ze zdrową żywnością oraz sala zabaw dla dzieci. W każdej szatni jest także sauna sucha.

– Uczniowie w ramach zajęć z wychowania fizycznego zamiast w szkole ćwiczyć mogą w KIKO + zupełnie za darmo. Bardzo się cieszę, że nauczyciele i inni pracownicy oświaty będą mieli możliwość w bardzo atrakcyjnych cenach korzystania z niemal wszystkich ofert klubu. Regularna aktywność fizyczna wpływa pozytywnie na zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. To był trudny rok szkolny dla wszystkich zarówno nauczycieli jak i uczniów. Mam nadzieję że ćwiczenia fizyczne pomogą tym wszystkim osobom, którym przyszło się zmierzyć z COVID-19 – uzupełnia starosta.
RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się