RegionSława

“Pożyczył” koparkę, bo chciał zaimponować kobiecie1 min na czytanie

"Pożyczył" koparkę, bo chciał zaimponować kobiecie

Czego się nie zrobi, żeby zwrócić na siebie uwagę kobiety? Ten 29-latek poszedł na całego i znalazł dość oryginalny sposób, ale niestety zakończony zarzutami. Wsiadł do koparki i ruszył… w stronę komendy policji.

-Z terenu placu zniknęła zaparkowana tam koparka. Zanim właścicielka zdążyła zaalarmować wschowską Policję, sprzęt budowlany był już w dyspozycji mundurowych. Jak się okazało 29 – letni mężczyzna udał się na teren posesji, gdzie znajdowała się baza transportowa i magazynowa. Z uwagi na to, że wcześniej pracował w tej firmie miał wiedzę, gdzie znajdowały się kluczyki od sprzętu budowlanego. Mężczyzna nie zastanawiając się ani minuty dłużej postanowił zabrać kluczki od koparki – przybliża nadkomisarz Maja Piwowarska. Swoją jazdę zakończył pod siedzibą policji. Nie było trudno go zatrzymać. Dodajmy, że był trzeźwy.

Jak później tłumaczył, chciał zaimponować swojej znajomej. Usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia cudzego pojazdu mechanicznego. Odpowie również za prowadzenie pojazdu mechanicznego bez uprawnień.

RED

Zobacz inne

Więcej w Region