Dzieje sięGłogów

Prejs wiceprezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej1 min na czytanie

Prejs wiceprezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej

Podczas dzisiejszego Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Pierwszej Ligi Piłkarskiej podjęto szereg decyzji związanych z wyborami nowych władz PZPN, ale również zmianami w PLP. Do najważniejszych należy decyzja o powołaniu na członka zarządu Zbigniewa Prejsa, dyrektora Chrobrego Głogów, który będzie sprawował funkcję wiceprezesa PLP. 

Zbigniew Prejs zastąpi rezygnującego z funkcji wiceprezesa zarządu PLP Wojciecha Kowalewskiego. Wcześniej dyrektor Zbigniew Prejs był w PLP członkiem Komisji Rewizyjnej.

Dyrektor Chrobrego Zbigniew Prejs to Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (1984) i w Krakowie (1988), od 1 lutego 2015 roku dyrektor Chrobrego Głogów odpowiedzialny za pion sportowy miejskiej spółki – funkcjonowanie Akademii Piłki Nożnej w tym 3-ligowej drużyny kobiet i 4-ligowych rezerw, pierwszy zespół i marketing klubu; obecnie od 2010 roku także nauczyciel akademicki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie i jeszcze wcześniej od 1981 roku oraz obecnie nauczyciel Zespołu Szkół Politechnicznych, od dwóch kadencji radny Rady Miejskiej w Głogowie – przewodniczący Komisji Społeczno-Samorządowej, Polityki Społecznej i Rodziny oraz członek Komisji Ekologii, Turystyki i Sportu. W Polskim Związku Piłki Nożnej do tej pory był członkiem Komisji ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się