Dzieje sięGłogów

Próbował zarejestrować się do lekarza online, potem telefonicznie, ale w końcu musiał przyjść osobiście1 min na czytanie

1

Problemy z rejestracją w Miedziowym Centrum Zdrowia przy ul. Sportowej w Głogowie? – Około tygodnia temu próbowałem zarejestrować się do lekarza rodzinnego przez internet. Potrzebowałem skierowania na rezonans. Wyskoczył mi komunikat, że brak jest wolnych terminów do wszystkich lekarzy – opowiada pan Jerzy, emeryt z Głogowa.

Dodaje, że później próbował się tam dodzwonić telefonicznie, ale się nie udało. Nikt nie odbierał. W czwartek (21.01.) pojechał do przychodni osobiście i jak mówi nam usłyszał, że rejestracja online jest zawieszona. – I trzeba było stanąć rano w kolejce do rejestracji – skarży się.

Byliśmy tam dziś (22.01.), sprawdziliśmy. Akurat w tym czasie nie było zbyt długich kolejek do rejestracji. Jak dowiedzieliśmy się w MCZ, formy rejestracji do lekarza rodzinnego nie zmieniły się od maja (wtedy otrzymaliśmy ostatni raz wytyczne). Jest to rejestracja telefoniczna, osobista, przez osoby trzecie lub online. Jednak pacjentów jest tak dużo, że linia „Call center” jest zajęta. Próbowaliśmy się dodzwonić – trzeba było trochę poczekać, bo byliśmy 29 na liście.

Czekamy na oficjalne stanowisko MCZ w tej sprawie. Na pewno je opublikujemy. Choć problem się powtarza.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się