Dzieje sięGłogów

Prokuratura: Ustalamy szczegóły tego tragicznego zdarzenia1 min na czytanie

Trwają oględziny miejsca tragedii. Mieszkańcy: Nie możemy w to uwierzyć [ZDJĘCIA] 7

W sprawie tragicznego zdarzenia w Kotli Prokuratura Rejonowa w Głogowie prowadzi śledztwo pod kątem zabójstwa dwóch osób. Podejrzana jest młoda kobieta, ofiarami są dwaj mężczyźni: jej dziadek i jego znajomy. Jak już informowaliśmy, do zdarzenia doszło w środowe popołudnie w jednym z domów w Kotli, ok. 10 km od Głogowa.

Znaleziono tam zwłoki dwóch mężczyzn w wieku 72 i 58 lat. Jak ustaliśmy, starszy mężczyzna był mieszkańcem tego domu, natomiast młodszy jego gościem. – Wszystko wskazuje, że dokonano zabójstwa tych dwóch osób – informuje nas rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy Lidia Tkaczyszyn. Na miejscu zdarzenia byli prokurator, biegły oraz policja.

Radoxim 5

Wstępnie ustalono, że zabici mężczyźni mieli rany na plecach. Bardziej szczegółowe informacje będą po przeprowadzeniu sekcji zwłok. W tej sprawie zatrzymano młodą kobietę. Ustaliliśmy, że to była właśnie wnuczka starszego mężczyzny w wieku 20 lat. – Została zatrzymana, gdyż są podejrzenia, że miała coś wspólnego ze śmiercią tych mężczyzn. Dziś prokuratura prowadzi czynności śledcze w tej sprawie, ustala szczegóły zdarzenia – poinformowała prokurator Lidia Tkaczyszyn. Wszystko wskazuje, że w domu, w którym wydarzyła się tragedia, wcześniej spożywano alkohol. Zatrzymana kobieta była nietrzeźwa.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się