Sport

Przed piłkarzami Chrobrego Głogów ciężka praca. Ivan Djurdjevic z impetem rozpoczyna przygotowania1 min na czytanie

Ivan Djurdjevic rozpoczyna pracę w Chrobrym: Trening to jest święto! 5

Piłkarze Chrobrego Głogów na murawie spędzili równo dwie godziny – trzeba przyznać, że pierwsze zajęcia pod wodzą nowego trenera były intensywne. Głogowianie w pocie czoła rozpoczęli walkę o miejsce w składzie na nowy sezon. A łatwiej w kolejnych tygodniach nie będzie.

– Musimy dobrze pracować, jest to ważne. Widzę, że są chęci, a to dopiero pierwszy dzień – mówił Ivan Djurdjevic.

Radoxim 5

W klubowej kadrze trwają przetasowania, więc liczebność składu na tych zajęciach mogła budzić jakieś obawy. Chrobry przystąpił do przygotowań w okrojonym składzie, ale wkrótce w klubie pojawią się nowi piłkarze.

– Jest z nami trzech zawodników na testach. Trwa analiza i obserwacja. Na pewno nie będzie to ilość, ale jakość, aby ci zawodnicy, którzy już znajdują się w składzie, zyskali na potencjale, który mają. Nam się nie spieszy – nie ukrywał trener. Być może skład uda się dopiąć w najbliższych dniach. Sztab szkoleniowy dał szansę pokazania się miejscowej młodzieży.

– Będziemy się starać i tych zawodników obserwować. Na razie jest to piątka, która wydaje nam się najlepsza. Nie ukrywamy, że będziemy szukać piłkarzy zdolnych w grupach młodzieżowych. Wszyscy są brani pod uwagę, bo jesteśmy w kontakcie ze szkoleniowcami tych grup. Chcemy na nich w przyszłości stawiać – zapewniał Djurdjevic. Chrobry wie już, z kim zagra mecze sparingowe. Czytaj więcej: TUTAJ
MK

Zobacz inne

Więcej w Sport