Dzieje sięGłogów

Przedszkolaki fotografowały Głogów. Konkurs zdjęć wygrał Mateusz Kordasz7 min na czytanie

Przedszkolaki fotografowały Głogów. Konkurs zdjęć wygrał Mateusz Kordasz

Konkurs fotograficzny o nazwie „Głogów – moje miasto w obiektywie” dla przedszkolaków rozstrzygnięty. W trzeciej edycji zmagań maluchów poszukujących pięknych kadrów w mieście wzięło udział 51 najmłodszych głogowian i ich rodziców reprezentujących 10 przedszkoli.

– Z perspektywy pracy w przedszkolu zależy nam na tym, by dzieci spędzały czas rodzicami i wykorzystywały każdą chwilę, by pójść na spacer, plac zabaw i przy tej okazji zrobić zdjęcie, które stanowi pracę konkursową – mówi Justyna Marcinkiewicz z przedszkola nr 21, które zorganizowało imprezę wraz z MOK.

Radoxim 5

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w MOK, stawili się na niej tłumnie dumni rodzice i często speszeni laureaci. Ale tremę skutecznie usunął występ przedszkolaków na ludową nutę.

Zwyciężył Mateusz Kordasz z przedszkola nr 20, drugie miejsce zajął Filip Knap z PP nr 6, a trzecie Iga Frydlewicz z PP 13. Wyróżnione zostały prace Alicji Szymajdy (PP 21), Jagody Abramowicz z PP 6 oraz Zuzia Gródecka z PP 20. Ale nikt nie wyszedł bez nagrody, dostali je wszyscy uczestnicy konkursu odbierając także pamiątkowe dyplomy.

Prace małych głogowian można oglądać w holu MOK.

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się