FotoSport

Przemysław Stolc strzelił z karnego. Chrobry Głogów pokonał Mieszko Gniezno przed własną publicznością6 min na czytanie

Przemysław Stolc strzelił z karnego. Chrobry Głogów pokonał Mieszko Gniezno przed własną publicznością 6

Na razie to tylko przedsmak ligowych zmagań, ale zbliżający się sezon czuć już coraz bardziej. Nie tylko dlatego, że na stadionie unosił się zapach kiełbasek z grilla. Gra pomarańczowo-czarnych jest coraz lepsza.

Trener Ivan Djurdjevic wprowadził nowe porządki w klubie i drużynie – dziś zajmijmy się zespołem, bo ten gra w nowym dla siebie ustawieniu z trójką obrońców. Starcie z ekipą z Gniezna było kolejnym takim. Wygląda na to, że właśnie taka formacja będzie też faworyzowana w najbliższych tygodniach lub miesiącach.

To być może nie było porywające widowisko, ale grając u siebie zawsze chce się pokazać z jak najlepszej strony. Chrobry wygrał po rzucie karnym – była 18. minuta kiedy z wapna strzelił Przemysław Stolc.

Potem okazji do zdobycia bramek było wiele, ale skuteczności za mało. Na co uwagę zwracał trener. – Jest taki okres… wczoraj mieliśmy dwa bardzo mocne treningi, dziś to było czuć, że zespół z upływem czasu się rozkręcał grając coraz lepiej. Byliśmy nieskuteczni. Nogi, gdzieś tam się wiązały. Widać, że w tym elemencie brakuje nam dużo – podsumowywał.
MK

Chrobry Głogów-Mieszko Gniezno 1:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Stolc (18′ k).
Chrobry: Abramowicz (46 Makuchowski) – Stolc, Michalec (65 Wasiluk), Góra, Ziemann (65 Filipowicz), Piła (46 Gartigas), Drewniak (46 Diduszko), Mandrysz (46 Pawlik), Ratajczak (65 Kulchawy), Antochów, Lebedyński (46 Kowalczyk).
Mieszko(wyjściowy): Janicki – Kantorowski, Steinke, Kaliszan, Jasiński, Sędziak, Golak, Bzdęga, Pawlak, Biegański, Bartoszak.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Foto