Dzieje sięGłogów

Przez dwa tygodnie nie będzie ciepłej wody. Pływalnia zostanie zamknięta1 min na czytanie

Prace remontowe i porządkowe na pływalni. Tak Chrobry wykorzystuje przymusową przerwę

Od 1 do 15 sierpnia pływalnia Chrobrego Głogów będzie nieczynne z powodu przerwy technologicznej. – W trakcie przerwy przeprowadzimy naprawy, modernizacje i konserwacje, które skupią się na natryskach w Pływalni, podbaseniu, sufitach i ścianach w Strefie Saun, podłodze w grocie solnej, malowaniu i czyszczeniu – wymienia Mateusz Kaczmarek, specjalista ds. marketingu miejskiej spółki.

Nawet jeśli ciepło pojawi się w Głogowie wcześniej, pływalnia będzie zamknięta do 15 sierpnia z kilku powodów: część prac będzie trwała przez cały okres zamknięcie obiektu, a część jest kilkuetapowa i aby przejść dalej, spółka musi wykonać wcześniejsze działania.

Radoxim 5

– Nie jesteśmy też w stanie nagrzać wody z dnia na dzień na tyle, aby można było spełnić wymagania sanitarne. To potrwa kilka dni – dodaje Kaczmarek.

Cały czas w budynku pływalni czynny będzie pomarańczowo-czarny sklepik, gdzie można kupić ubrania i gadżety dla kibica Chrobrego. Gdy Pływalnia będzie zamknięta, Chrobry zaprasza do korzystania z basenów zewnętrznych, które są czynne codziennie od 10 do 20.
RED
źródło: DGL News

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się