Artykuł Informacyjny

Przyjdź do Media Markt i zaprzyjaźnij się z technologią!5 min na czytanie

Przyjdź do Media Markt i zaprzyjaźnij się z technologią!

Technologia zaskakuje! Dziś wiele urządzeń znacząco ułatwia pracę, lub nawet całkowicie wykonuje ją za nas. Inne urządzenia wprowadzają w inny wymiar rozrywki. Taki sprzęt można nabyć w dobrych sklepach ze sprzętem elektronicznym. Dlatego warto przyjść do Media Markt, szczególnie, że niedługo będziemy mieli okazję zobaczyć to wszystko w akcji! Sklep zaprasza na wydarzenie pod hasłem „zaprzyjaźnij się z technologią!”

Media Markt przy ul. Poniatowskiego już w sobotę 26 listopada pozwoli nam dokładniej zapoznać się z oferowanym sprzętem. Będzie można go włączyć, sprawdzić, zachwycić się funkcjonalnością i potencjałem elektroniki. Większość z tych rzeczy będzie w okazjonalnie niskich cenach ze względu na Black Week. Od godziny 11 przez następne sześć godzin będzie na nas czekać wiele atrakcji, w tym specjalna strefa okularów virtual reality, czyli wirtualnej rzeczywistości. To rozrywka dla ludzi w każdym wieku, ponieważ pozwala poczuć się, jakbyśmy przenieśli się w miejsca przedstawione na ekranie, a zgrane z motoryką głowy okulary pozwolą nam swobodnie się w nich poruszać. Czego doświadczymy na wystawie? Spływu doliną Indusu, spotkania z żywym dinozaurem czy panoramy całej drogi mlecznej z odległego kosmosu? Takie i inne widoki możliwe są właśnie dzięki okularom VR.

Dla zwolenników prawdziwych doświadczeń, którzy chcą je uwiecznić i pochwalić się bliskim, znajdą się idealne na każdą okazję kamery GoPro. Małe i kompaktowe kamery nie ustępują jednak w kwestii jakości tym większym, a z pomocą ekspedientów i znawców pracujących w sklepie rzucimy okiem na każdy interesujący nas obiektyw oraz całkiem obiektywnie porównamy parametry, by wybrać sprzęt odpowiadający naszym potrzebom. A może zdecydujemy się na zakup kamerki z funkcją 360 stopni, która nagra obraz sferycznie, żeby nasi bliscy mogli go oglądać przy pomocy okularów VR? Taka technologia jest na wyciągnięcie ręki! Uwieczniać najlepsze chwile możemy też poręcznymi aparatami natychmiastowymi, instaxami. To aparaty, które wykonują i drukują zdjęcia na miejscu, a do tego można je zabrać wszędzie. Warto więc sprawić takie narzędzie do uwieczniania wspomnień sobie lub bliskim w prezencie.

Swoje zdjęcia możemy oprawić w standardową ramkę, ale ta nie przyciągnie uwagi tak bardzo, jak dostępne w ofercie Media Marktu ramki elektroniczne – To bardzo elegancka ramka, która może wyświetlać całą galerię zdjęć wedle naszego upodobania – mówi ekspedientka Media Markt. Podczas wydarzenia pod hasłem „zaprzyjaźnij się z technologią” wypróbujemy też najnowsze odkurzacze, które skutecznie pozbędą się zanieczyszczeń z podłogi. Możemy nabyć odkurzacze automatyczne, jeżdżące i dbające o porządek nawet wtedy, gdy nas nie ma w domu, a także te ręczne, którymi sprzątamy sami. Wszystkie te odkurzacze będą do przetestowania. O dom warto zadbać też pod względem bezpieczeństwa. Dlatego w Media Markt znajdziemy kamery do monitoringu posesji, by ze spokojem móc wyjść z domu.

W zaprzyjaźnianiu się z technologią ochoczo pomogą znawcy, którzy dokładnie wiedzą, który sprzęt spełnia konkretne wymagania. Mimo rozmaitych i licznych produktów klienci się nie pogubią – Będziemy na Was czekać! – mówią pracownicy

Zobacz inne