Dzieje sięGłogów

Radni PiS-u popierają apel starosty, sanepidu i szpitala: Szczepmy się1 min na czytanie

Sesja 61

Klub radnych PiS-u popiera apel starosty Jarosława Dudkowiaka, sanepidu i szpitala w sprawie szczepień. Więcej o tym: TUTAJ. – Radni naszego klubu również podzielają to stanowisko, że szczepienia dają gwarancję lżejszego przejścia ewentualnego zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Rzeczywiście dane statystyczne podane w powyższym stanowisku robią wrażenie i skłaniają do konieczności zaszczepienia się – czytamy w piśmie.

I sami apelują do głogowian. – Dlatego apelujemy do wszystkich mieszkańców powiatu głogowskiego o wzięcie odpowiedzialności nie tylko za nasze zdrowie, ale również naszych najbliższych, przyjaciół i znajomych, z którymi się na co dzień spotykamy – dodają.

Mają nadzieję, że dzięki temu wszystko wróci do normalności. – W pełni podzielamy pogląd, że szczepienia pomogą nam w powrocie do normalnego życia. Nie pozwólmy, aby kolejne miesiące były miesiącami pogrzebów naszych krewnych i znajomych. Wzywamy również pozostałe kluby radnych do przyjęcia podobnego stanowiska, aby wspólnie ponad codziennymi podziałami, wybrzmiał jeden głos radnych Rady Powiatu Głogowskiego – nawołują.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się