FotoSport

Rafał Jamioł: każdy z was może osiągnąć ten wymarzony cel8 min na czytanie

Rafał Jamioł: każdy z was może osiągnąć ten wymarzony cel 21

W Szkole Podstawowej nr 12 odbył się kolejny „Trening z mistrzem”. Tym razem z młodymi adeptami piłki ręcznej bawili się Rafał Jamioł oraz Maciej Marszałek – zawodnicy KS SPR Chrobrego Głogów z PGNiG Superligi. Było sporo śmiechu. A dzieciaki miały też kilka pytań do swoich idolów. Dopytywali chociażby o… miejsce w tabeli. Oczywiście padła odpowiedź, że jest dobrze, ale jednoczeście zapewnienia, że w końcówce sezonu może być jeszcze lepiej. – Walczymy o szóstkę – mówił Marszałek.

– To są dzieci z drugiej i trzeciej klasy, czyli najmłodsza grupa selekcyjna. Fajnie, bo mają możliwość zagrania z zawodnikami Superligi. Czekali na to spotkanie – nie ukrywał trener Wojciech Łuczyk.

Chłopaki w kilku słowach opowiedzieli o sobie – Maciej Marszałek grę w piłkę ręczną zaczynał szybko, bo w dzieciństwie. Był w podobnym wieku, co oni. – Też miałem około ośmiu lat – wspominał, że pochodzi z rodziny ze sportowymi tradycjami. Z kolei przygoda Rafała Jamioła to czasy liceum. – Zacząłem dość późno, ale uważam, że najważniejsza jest ciężka praca. Sam talent to nie wszystko. Każdy z was może osiągnąć ten wymarzony cel – mobilizował uczniów miejskiej dwunastki.
RED

Zobacz inne

Więcej w Foto