Dzieje sięGłogów

Raper Tomasz Olczak promuje swoją nową płytę Adios. Dostępna od środy1 min na czytanie

Raper Tomasz Olczak promuje swoją nową płytę Adios. Dostępna od środy

TMK aka Piekielny, po długiej nieobecności, powraca na scenę w świetnym stylu z nową propozycją. To płyta Adios. – Trochę mi się w życiu pozmieniało – nie ukrywa Tomasz Olczak (27 l.). – Musiałem sobie życie poukładać na nowo. Po ośmiu latach rozpadł mi się związek. Dość długi okres, można przyzwyczaić się do wielu rzeczy. Pogubiłem się, zmieniłem się, nie poznawałem sam siebie – opowiada.

To dusza artystyczna, więc emocje spisywał na kartce papieru. Potem ta lądowała w szufladzie. Nie był w stanie się przełamać, by znów coś nagrać. – Po drodze wpadałem w koleiny. Trochę, mimo młodego wieku, podupadłem na zdrowiu, aż w końcu powiedziałem sobie – dość! Nara stary Tomku i nigdy nie wracaj – zdradza nam.

Jednak to nie będą piosenki tylko o miłości. Choć tej wiadomo nie da się pominąć, bo jak twierdzi jest przecież obecna w życiu każdego człowieka. W hip-hopowym stylu ma jasny przekaz – to nadzieja.

Do jednego z utworów, który śpiewa wspólnie z Mateuszem Białym – kolejnym uzdolnionym wokalistą z naszego miasta – „Umrę ci kiedyś” w czerwcu nakręcą klip. – Tytuł piosenki nawiązuje trochę do wiersza Juliana Tuwima. I coś w tym jest. Teledyski powstaną jeszcze do co najmniej dwóch-trzech utworów – zapowiada Tomek.

Dla niego to jubileusz dziesięciolecia na scenie i koncertowania w Polsce. Na swoim koncie ma blisko 100 występów m.in. w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie. Pierwsze kroki na scenie stawiał w wentylatorni w Miejskim Ośrodku Kultury. – Mieściła w granicach trzystu osób i zawsze towarzyszył nam komplet – wspomina stare czasy. Rapuje od 11 lat. W najbliższą środę (20.11.) premiera nowej płyty.
MK

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się