Artykuł Informacyjny

Redroad V17 – najlepszy odkurzacz do zgarnięcia na Black Friday2 min na czytanie

Redroad V17 – najlepszy odkurzacz do zgarnięcia na Black Friday 3

Redroad V17 to wprowadzony na rynek światowy odkurzacz stworzony przez azjatycką markę inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego Redroad.

Przed wprowadzeniem na rynek tego flagowego odkurzacza, Redroad z powodzeniem zorganizował konkurs Color Match w Polsce, Turcji i Rosji, a już niedługo konkurs ten odbędzie się w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i innych krajach. Konkursy przyciągnęły dziesiątki tysięcy uczestników i miliony głosów. Media i wielu infulencerów ze świata technologii nazwało go “najbardziej oczekiwanym odkurzaczem roku”.

Z okazji Black Friday Redroad V17 możesz kupić w promocyjnej cenie. Sprawdź szczegóły tutaj. To świetna okazja! Tylko jedna uwaga – musisz się pospieszyć: promocja trwa tylko do 29 Listopada.

Dlaczego Redroad V17 jest kochany przez wszystkich? Oprócz jego oszałamiającego wyglądu istnieje wiele innych powodów.

1. Wiodące w branży ssanie
Ssanie jest najbardziej podstawową specyfikacją odkurzacza. Redroad V17 ma wiodące w branży ssanie 155AW i podciśnienie 26,500pa dzięki silnikowi 120,000rpm.

2. Podwójne szczotki rolkowe do wszystkich rodzajów podłóg
Redroad V17 jest wyposażony w dwie miękkie szczotki i dwie szczotki z włosia. Możesz dostosować za ich pomocą szczotkę podłogową i maksymalnie zwiększyć skuteczność czyszczenia na różnych rodzajach podłóg.

3. Różnorodne akcesoria
Dwie szczotki podłogowe, dysza szczelinowa LED, szczotka odkurzająca, wąż, miękka szczotka, zmotoryzowana szczotka do usuwania roztoczy, rura przedłużająca – możesz ich używać do czyszczenia wysokich miejsc, zakamarków, klawiatur, łóżka i sofy, a nawet dolnej części fotelików samochodowych.

4. Podwójne filtry HEPA, wydmuchujące czyste powietrze Redroad dał V17 dwa filtry HEPA, które wydmuchują 99,97% drobnego pyłu na poziomie mikronów. Mogą nie tylko chronić silnik, ale także chronić rodzinę przed alergiami, takimi jak roztocza, zarodniki pleśni, pyłki i łupież zwierzęcy.

W okresie Czarnego Piątku ten odkurzacz jest dostępny w specjalnej cenie. Idź, sprawdź to teraz!

Podziel się informacją ...

Zobacz inne