Dzieje sięGłogów

Rejestracja się rozpoczęła. “Telefony rozgrzane do czerwoności”1 min na czytanie

Wyniku testów ujemne. Lekarze, pielęgniarki i personel szpitala wracają do pracy

Rozpoczęła się rejestracja telefoniczna do poradni endokrynologicznej w ramach finansowanego przez miasto oraz KGHM programu „Profilaktyka Chorób Tarczycy – Poradnia Endokrynologiczna  na terenie Gminy Miejskiej Głogów”. Program  skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców miasta Głogowa.

O godz. 14 rozdzwoniły się telefony w Głogowskim Szpitalu Powiatowym. Ludzie dzwonią także do nas z interwencją. – Dzwonię do szpitala z żoną na dwa telefony, ale ciągle słyszymy krótkie komunikaty, że linia jest zajęta. A także, że podany numer nie istnieje – opisuje to, co się dzieje, głogowianin. Obawia się najgorszego. – Słyszałem, że w Warszawie też ogłosili sztuczną rejestrację, ale miejsca szybko obsadzono przed jej rozpoczęciem – dodaje.

Ewa Todorov, rzecznik prasowa szpitala, mówi wprost, że chętnych jest bardzo dużo. – Telefony rozgrzane do czerwoności, ale rejestracja jednego pacjenta trochę trwa. Proszę uzbroić się w cierpliwość – radzi. Dziś można się rejestrować do godz. 17.

Przypomnijmy, że rejestracja do poradni prowadzona ma być również w kolejnych dwóch dniach. Jest 152 wolnych miejsc. Pisaliśmy o tym więcej: TUTAJ.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się