Remis Chrobrego z Miedzią. Gola dla naszych strzelił Adrian Benedyczak

15:11, 07.02.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 07:43, 08.02.2020

Chrobry Głogów ma za sobą drugi mecz w ramach zimowych przygotowań. Po wygranej 2:0 z GKS Tychy, dziś (7.02.) na trzecie płycie stadionu przy ulicy Wita Stwosza w Głogowie nasi piłkarze zremisowali z Miedzią Legnica 1:1. Jedyną bramkę dla pomarańczowo-czarnych strzelił Adrian Benedyczak. Głogowianie po tym trafieniu prowadzili 1:0. Wygraną stracili po przerwie. Wyrównał Valērijs Šabala.

Chrobry: Szromnik - Stolc, Juraszek, Praznovsky (60 Michalec), Ratajczak, Kozak (60 Piotrowski), Drewniak (70 Kubica), Mandrysz (60 Diduszko), Piła (46 Ziemann), Kowalczyk (46 Benedyczak), Lebedyński.
Miedź: (1 połowa): Załuska - Zieliński, Musa, Mijuskovic, Pikk, Soljic, Santana, Łukowski, Makuch, Kort, Roman. Miedź (2 połowa): Szpaderski - Pietrowski, Byrtek, Musa, Bartczak, Purzycki, Santana, Heredia, Śliwa, Sabala, Kort.