Sport

Rezerwy wygrały ostatni mecz w sezonie i są gotowe na baraże o awans1 min na czytanie

Rezerwy wygrały ostatni mecz w sezonie i są gotowe na baraże o awans

Chrobry II przypieczętował udany sezon w 4 Lidze. Przed tygodniem zapewnił sobie końcowe zwycięstwo i awans do baraży o 3 Ligę, a teraz w ostatniej kolejce wygrał u siebie z Prochowiczanką Prochowice 3:1. Pomarańczowo-Czarni pokazali wolę walki nawet w meczu, którego wynik nie wpływał w żaden sposób na ich pozycję w tabeli.

Po pierwszej połowie przegrywali 0:1 (gola w 34 minucie zdobył Oliver Dańczak), ale w drugiej mocno wzięli się za odrabianie straty. Najpierw do remisu doprowadził Gabriel Draczyński, na 2:1 trafił Tymon Karwiec, a rezultat bezpośrednio z rzutu wolnego podwyższył Eryk Pieczarka. Od tego momentu na celowniku drugiej drużyny są już tylko baraże o awans do 3 Ligi. Pierwszy z dwóch rozstrzygających losy meczów z Lechią Dzierżoniów w środę o godz. 18 w Dzierżoniowie.