Sport

Rezerwy z trzecim zwycięstwem z rzędu1 min na czytanie

Rezerwy z trzecim zwycięstwem z rzędu

2:0 z Wartą to trzecie wyjazdowe i czwarte ogółem zwycięstwo Chrobrego II w 3 Lidze. W Gorzowie do bramki przeciwnika trafili Tymon Krawiec i Tomasz Wojciechowski. W tym sezonie debiutujący w 3 Lidze młodzi zawodnicy Chrobrego II wykazują się dużą determinacją, bo nie po raz pierwszy punkty inkasują za sprawą dobrych w swoich wykonaniu końcowych minut.

Przed dwoma tygodniami po dwóch bramkach Tomasza Wojciechowskiego w 90. minucie pokonali Pniówek Pawłowice 3:1, a teraz w Gorzowie okoliczności wygranej były zbliżone. Długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Taki rezultat był nawet na dziesięć minut przed końcem. W 81. minucie prowadzenie głogowskiej drużynie dał jednak Tymon Krawiec, a pięć minut później wynik spotkania podwyższył Tomasz Wojciechowski. Po tej wygranej Chrobry II awansował na 11 miejsce w tabeli. W 12. kolejce drużynę czeka spotkanie z Rekordem Bielsko-Biała. Ten mecz w sobotę 15 października o godz. 14 w Głogowie.

Chrobry II: Szafer – Bartlewicz (79 Jurgo), Cieślicki (64 Jaszczyk), Iwanowicz, Jandziak (79 Krawiec), Maćkowiak (59 Inoue), Malczuk, Marciniak, Matysiak (59 Zygmunt), Wawrzyniak, Wojciechowski.  
RED
źródło: Chrobry Głogów

Zobacz inne

Więcej w Sport