Sport

Rezerwy zakończyły sezon skromną porażką. Gdakowicz: Bramka dla rywala w końcówce1 min na czytanie

Rezerwy zakończyły sezon skromną porażką. Gdakowicz: Bramka dla rywala w końcówce

Drużyna rezerw Chrobrego Głogów, która występuje w 3 Lidze, w tym tygodniu miała zmienny humor – dwa mecze: na ich koncie ligowe zwycięstwo i porażka.


Najpierw głogowianie zagrali na wyjeździe z Moto-Jelcz Oławą. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się skromną zaliczką Chrobrego 17:16, ale po zmianie stron przewaga naszych szczypiornistów była już większa – zauważalna. Ostatecznie pokonali rywali 36:33.
Chrobry: Ziemiak, Ryniec 9, Berges 2, Królak 4, Pilecki 1, Namyślak, Wujczak 4, Poloczek 1, Onyszkiewicz 4, Błaszak 6, Klupś, Szudzichowski 1, Szymankiewicz, Reszczyński 1.

Radoxim 5

W sobotę (21.05.) kończyli sezon w 3 Lidze starciem u siebie przeciwko GKS Polonii Trzebnica. I tutaj znów nie brakowało walki na parkiecie, choć tym razem wynik był w drugą stronę – na korzyść przeciwnika 27:28 (12:12).
Chrobry: Ziemiak, Ryniec 5, Gabrysz 1, Głowacki, Królak 1, Pilecki 2, Jewniewicz, Poloczek, Onyszkiewicz 3, Becelewski 4, Chomenko 3, Janik, Klupś, Szudzichowski, Szymankiewicz 6, Reszczyński 2.

– To był nasz ostatni mecz sezonu, chcieliśmy zakończyć go pozytywnym akcentem. Niestety nasz rywal z Trzebnicy okazał się lepszym o jedną bramkę w samej końcówce meczu. Podziękowania dla całego zespołu za ten sezon – podsumowuje trener Krzysztof Gdakowicz. Chrobry II Głogów ostatecznie w 3 Lidze zajął 4. miejsce.
RED

Zobacz inne

Więcej w Sport