Dzieje sięFotoGłogów

Roksana Węgiel na scenie z Głogowską Rewią Graffiti. Co tam się działo! [ZDJĘCIA]27 min na czytanie

Roksana Węgiel na scenie z Głogowską Rewią Graffiti. Co tam się działo! [ZDJĘCIA] 3

Głogowska Rewia Graffiti zorganizowała koncert i znów zaprosiła do wspólnego występu gwiazdę (28.04.). Tym razem Roksanę Węgiel, która w 2018 roku wygrała 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. – To był tradycyjny koncert. Co jakiś czas zapraszamy znane postacie. W przeszłości występowali z nami na scenie m.in. Igor Herbut, Ania Szarmach, De Mono, Ewelina Flinta – wymieniał jednym tchem Zdzisław Krawczonek.

– Myślę, że to był trafiony wybór gwiazdy. Można powiedzieć, że starsze nasze dziewczyny są w wieku Roksany. Chciałbym przypomnieć, że Rewia miała miły epizod związany z Eurowizją, bo kilka lat temu startowaliśmy w eliminacjach w Warszawie z grupą wokalną i zajęliśmy drugie miejsce. Niewiele nam brakowało, aby pojechać wtedy do Norwegii – dodawał.

Radoxim 5

W Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie miejsca na widowni się wypełniły. A na scenie pojawiło się 90 osób – tańczyli i śpiewali. Roksana Węgiel była bardzo zadowolona z pobytu w Głogowie. – Szczerze mówią takie sytuacja zdarzają się bardzo rzadko. Dla mnie to nowe doświadczenie. Cieszę się, że mogłam się zintegrować z grupą młodych i ambitnych ludzi. To jest naprawdę bardzo miło i daje bardzo dużo energii – cieszyła się.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się