Dzieje sięGłogów

Rusz się z fotela. Na marinie trwa Festiwal Różnej Aktywności Fizycznej11 min na czytanie

Rusz się z fotela. Na marinie trwa Festiwal Różnej Aktywności Fizycznej 36

Przy głogowskiej marinie do niedzieli trwa Festiwal Różnej Aktywności Fizycznej z KGHM. Czekają na nas różnorodne konkurencje, w których możemy się zmierzyć z różnymi formami sportów w bezpiecznej wersji – na specjalnych urządzeniach sportowych. Wystarczy chwila spaceru, by spróbować swoich sił w kilku konkurencjach sportowych na dostępnych na placu urządzeniach. – Nie liczy się wynik, a udział – zaprasza Jerzy Górski.

Festiwal aktywności w Głogowie – Jerzy Górski

Przy głogowskiej marinie trwa Festiwal Różnej Aktywności Fizycznej z KGHM. Do niedzieli można od specjalistów dowiedzieć się nieco o zdrowym odżywianiu i spróbować swoich sił w kilku konkurencjach sportowych na dostępnych na placu urządzeniach. – Nie liczy się wynik, a udział – zaprasza Jerzy Górski.

Opublikowany przez MyGlogow.pl Sobota, 15 czerwca 2019

Do niedzieli można też od specjalistów dowiedzieć się nieco o zdrowym odżywianiu. Od specjalistów Wellness w indywidualnych konsultacjach dowiecie się o piramidzie zdrowia i tym, co można zrobić, by czuć się lepiej. A to ważna kwestia, bo na nasze zdrowie w 60 proc. wpływa to, co jemy. – W zdrowym stylu życia najważniejsze jest odżywianie – podkreśla Patrycja Niedbalska, ambasador Wellness.

Radoxim 3
W zdrowym stylu życia najważniejsze jest odżywianie – Patrycja Niedbalska

– W zdrowym stylu życia najważniejsze jest odżywianie – podkreśla Patrycja Niedbalska, ambasador Wellness. Jak wprowadzić to w życie doradzą eksperci Wellness, którzy udzielają podczas Festiwalu Różnej Aktywności Fizycznej, jaki odbywa się do niedzieli przy głogowskiej marinie.

Opublikowany przez MyGlogow.pl Sobota, 15 czerwca 2019

Podczas Festiwalu Różnej Aktywności Fizycznej można się zmierzyć w triathlonie z Jerzym Górskim. Tuż po rozpoczęciu imprezy spróbowały tego dwie panie. Zobaczcie! To nie takie straszne – chwila wioślarstwa, potem rower stacjonarny i zaledwie 200 m biegu. Dacie radę. To zaledwie namiastka tego, z czym mją do czynienia prawdziwi twardziele.

Triathlon z Jerzym Górskim Festiwal Różnej Aktywności Fizycznej

Podczas Festiwalu Różnej Aktywności Fizycznej można się zmierzyć z Jerzym Górskim. Tuż po rozpoczęciu imprezy spróbowały tego dwie panie. Zobaczcie! To nie takie straszne – chwila wioślarstwa, potem rower stacjonarny i zaledwie 200 m biegu. Dacie radę.

Opublikowany przez MyGlogow.pl Sobota, 15 czerwca 2019

Rozegrane Otwarte Mistrzostwa na Ergometrach cieszą się dużym powodzeniem, choć upał nie rozpieszcza i nie skłania do wysiłku. Ale test wioślarski polegający na tym, aby przepłynąć wyznaczony dystans 200 metrów w jak najkrótszym czasie cieszył się powodzeniem u małych i dużych wszyscy chcieli się choć chwilę pościgać. Ale można też tak rekreacyjnie, pojeździć na rowerku, i to nie na czas. W końcu nie o bicie rekordów tu chodzi.

Dla dzieci wielką atrakcją jest dmuchańcowy tor przeszkód, bo jest to naprawdę ciekawe wyzwanie. Piłkarze Chrobrego przed wyjazdem na mecz sprawdzili się w rozgrywkach piłkarskich jeden na jednego. Też mieli sporo zabawy. Teraz boisko okupują dzieci.

Dziś jeszcze trening z Fitness & Squash Complex mający na celu pokazanie, że trening można zrobić zawsze i wszędzie, dlatego nie warto szukać wymówek. Jutro, w niedzielę ponownie pobawimy się w aktywność. Wpadajcie na marinę i sami spróbujcie.

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się