Dzieje sięGłogów

Rusza rejestracja do poradni endokrynologicznej1 min na czytanie

Oddziały wewnętrzny i neurologiczny zamknięte. Wirus w głogowskim szpitalu

Głogowski Szpital Powiatowy informuje, że w od stycznia br. realizowany jest program „Profilaktyka Chorób Tarczycy – Poradnia Endokrynologiczna  na terenie Gminy Miejskiej Głogów”. Jest skierowany do pełnoletnich mieszkańców miasta Głogowa.

Świadczenia, w ramach programu, realizowane są w poradni endokrynologicznej przez lekarza Marka Jurczyka, specjalistę endokrynologa. Każdy pacjent w ramach wizyty będzie miał wykonane: badanie laboratoryjne (TSH i FT4)  wraz z analizą wyników, badanie USG tarczycy  i jego ocenę, konsultację specjalistyczną przez lekarza endokrynologa, wydanie zaleceń do dalszego postępowania w przypadku wykrycia podejrzanych zmian.

Rejestracja pacjentów do programu, z uwagi na sytuację epidemiologiczną odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie w określone dni i godziny pod nr telefonów 76 837 33 84  oraz 76 837 31 89.

Rejestracja  telefoniczna na  wizyty w styczniu br. odbywać się będą we wtorek (12.01.) w godz. 14-17, środę (13.01.) w godz. 14-17 oraz czwartek (14.01.) w godz. 14-15.30. Łącznie na konsultacje w miesiącu styczniu  umówione zostaną zostanie 152 osoby.

Przy rejestracji pacjent otrzyma informację o dacie pobrana krwi na badanie, termin z wyznaczoną datą i godziną  wizyty specjalistycznej.

Pobranie krwi na badania laboratoryjne odbywać się będzie w gabinecie poradni endokrynologicznej przy ul. Kościuszki  15 (parter w budynku szpitala). Pacjent powinien  zgłosić się na badanie na czczo,  odstawić suplementy diety i witaminy na co najmniej dwa dni przed terminem pobrania krwi.

Program skierowany jest do osób, które nie uczestniczyły w poprzedniej edycji programu w roku 2019, z wyjątkiem osób, u których zostały wykryte zmiany (guzki, torbiele) przy poprzedniej wizycie profilaktycznej.

Pacjenci zgłaszający się osobiście do Centralnej Rejestracji nie będą rejestrowani. Obwiązuje wyłącznie rejestracja telefoniczna.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się