Dzieje sięGłogów

Rusza sezon na Playa del Fuego! I od dziś czeka na was wiele atrakcji1 min na czytanie

Rusza sezon na Playa del Fuego! I od dziś czeka na was wiele atrakcji

Playa del Fuego, po raz trzeci w tym miejscu, czyli przy Odrze – za mostem w prawo. Od dziś (29.04.) od godz. 16 otwierają to rekreacyjne miejsce. Tutaj każdy może przyjść i się świetnie bawić, bez względu na wiek. – Nasza oferta jest skierowana w tym roku do rodzin z dziećmi – mówi nam Klaudia Pihowicz. – Mamy tutaj dmuchańce duże i małe, trampoliny, salon gier i wiele innych atrakcji – podkreśla.

W rogu placu znalazło się miejsce na scenę. – Podobnie, jak to było w ostatnich latach, pojawią się tutaj lokalni DJ-e. Nie zabraknie również koncertów na żywo – wymienia.

Radoxim 5

Zjeść będzie można włoską pizzę przywożoną z Fuego. Są też budki z „Jesz nie jeż” Fish and Chips – świeże ryby i owoce morza w autorskiej tempurze, najlepsze sosy, oryginalna frytka belgińska. A ponadto lody i gofry, mrożona kawa od „Smaklata”. – W tym miejscu działają tylko lokalne firmy. Jeżeli chodzi o zbliżającą się wielkimi krokami majówkę, to warto zaznaczyć, że jesteśmy jednym z patronów tych miejskich obchodów – zapowiada. W maju Playa del Fuego będzie czynna weekendami – soboty i niedziele od godz. 12. Od czerwca będą czekać na głogowian każdego dnia.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się