Dzieje sięFotoGłogów

Schetyna w Głogowie: W Polsce dominują złe emocje. To są ważne wybory9 min na czytanie

Schetyna w Głogowie: W Polsce dominują złe emocje. To są ważne wybory 24

Grzegorz Schetyna, były przewodniczący Platformy Obywatelskiej, odwiedził dziś (25.06.) Głogów. Wizyta pod Pomnikiem Dzieci Głogowskich była krótka. Zebrało się tam około 50 osób – głównie sympatyków tej partii. Schetyna przyjechał zachęcić głogowian do pójścia na wybory, ale i na oddanie swojego głosu na Rafała Trzaskowskiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP.

– Ostatnie godziny kampanii. Jutro ostatni dzień przed ciszą wyborczą. Dziękujemy za zaangażowanie w zbieranie podpisów i prosimy o to, żeby koniecznie być przy urnach wyborczych. To są bardzo ważne wybory, które będą decydować o tym w którą stronę będzie zmierzać Polska. Czy będzie krajem demokratycznym, europejskim i z ambicjami. Czy też będzie krajem zamkniętym i odwróconym od Europy, w którym dominują złe emocje – mówił Schetyna.

Udział w spotkaniu wziął także Jarosław Dudkowiak, starosta głogowski, który jest odpowiedzialny za kampanię wyborczą Trzaskowskiego w powiecie. – Polska potrzebuje prezydenta, który kocha ludzi – łączy a nie dzieli. Osobę, która potrafi rozmawiać – zachęcał.

Niestety nie padło ani słowo o programie wyborczym Rafała Trzaskowskiego.

W tle nie zabrakło także obraźliwych okrzyków przeciwników Trzaskowskiego.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się