Kulturamy:KotlaRegion

Seniorzy świętują muzycznie i na słodko2 min na czytanie

Prawie 100 seniorów w wieku 65+ odpowiedziało na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli. To już piąta edycja  Dnia Seniora. – Cieszę się , że w naszej gminie są takie spotkania. Nam starszym potrzebne są takie wyjścia. To daje okazję do rozmów i wspólnej zabawy. Dziękujemy! – mówiła Pani Maria, seniorka, która co roku przychodzi z mężem na obchody dnia Seniora.

Biesiadę prowadził Zespół Bajer, który zabawiał seniorów piosenkami. Śpiewały również członkinie Klubu Seniora oraz dzieci z zajęć wokalnych GOKiS w Kotli. Każdy senior otrzymał upominek w postaci deski do krojenia. Nie obyło się też bez słodkiego poczęstunku najróżniejszymi ciastami.

Uroczystość poprowadzili wójt gminy Kotla Łukasz Horbatowski, przewodnicząca rady gminy Halina Przybylska i dyrektor GOKiS-u w Kotli Iwona Adamczak. Spotkanie odbyło w piątek (4.11.)

– Jest mi niezmiernie miło, że po covidowej przerwie możemy się spotkać w takim gronie i wspólnie świętować – mówił podczas spotkania wójt Łukasz Horbatowski – Spotkanie było świetną okazją do wspólnej biesiady, zabawy, rozmów oraz spędzenia wolnego czasu w miłej atmosferze – zaznaczyła dyrektor Iwona Adamczak

Opr. RED
Źródło: gmina Kotla

Zobacz inne

Więcej w Kultura