Dzieje sięGłogów

Serce pani Kasi stanęło na kilka minut. Wróciła i walczy o zdrowie…dla trójki dzieci1 min na czytanie

Serce pani Kasi stanęła na kilka minut. Wróciła i walczy o zdrowie...dla trójki dzieci

Dla trójki swoich dzieci – dwóch synów i córki pani Katarzyna była wszystkim. Wychowywała ich samotnie. – Nie miała łatwo, ale dzielnie sobie radziła – opowiada pani Marzena, siostra. – Ona miała ich, a one ją i to było najważniejsze – zapewnia. Przed rokiem ich świat nagle się zawalił. – Serce mojej siostry stanęło na kilka minut. Bez jakichkolwiek objawów doszło do zatrzymania krążenia – relacjonuje.

Niedotlenienie mózgu sprawiło, że pani Katarzyna przez kilka miesięcy była w śpiączce. Udało się ją wybudzić, ale nadal jest w stanie ograniczonej świadomości. – Czasem ma się wrażenie, że jest bardzo daleko, choć kiedy o coś ją pytam, stara się odpowiadać. U Kasi wciąż utrzymuje się niedowład. Opieka jest jej potrzebna przez całą dobę – zaznacza siostra.

Radoxim 3

Kobieta ma szansę odzyskać siły i stanąć na nogi. Intensywna rehabilitacja to jedyne lekarstwo. Robią, co mogą, by opłacać kolejne miesiące jej pobytu w specjalnym ośrodku, ale jak przyznają nie dają już rady. A dzieci bardzo tęsknią za swoją mamą. – Bardzo chciałyby, żeby Kasia wróciła do domu. By znów witała ich uśmiechem w drzwiach, kiedy wracają ze szkoły, by odrobiła z nimi lekcję, obejrzała film. By znów mogły się do niej przytulić… Pomóżcie nam! – apeluje.
Pieniądze na leczenie pani Katarzyny można wpłacić: TUTAJ.
RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się