Sport

Siatkarze w Krakowie bez Wojciecha Szweda, ale z Marcinem Brzezińskim1 min na czytanie

Udało się! Siatkarze SPS-u Chrobrego zgarnęli całą pulę 7

Przed nami 18.kolejka Krispol 1.ligi – siatkarze SPS-u Chrobrego Głogów są już Krakowie, gdzie dziś (16.01.) o godz. 15.30 zagrają z AZS AGH Kraków. Głogowianie są w formie, bo w tym roku jeszcze nie przegrali notując dwa zwycięstwa z rzędu za komplet punktów. I jeśli chcą się liczyć w walce o utrzymanie muszą punktować.

Rywal na 10. miejscu w lidze z kilkoma punktami przewagi nad naszym zespołem. Obie drużyny spotkały się ze sobą w październiku i w Głogowie zdecydowanie lepsze okazało się AGH, które wygrało 0:3.

Pomarańczowo-czarni do meczu przystąpią prawie w najsilniejszym składzie. Jedynie bez Wojciecha Szweda, który od kilku dni choruje. Do zdrowia wrócił Marcin Brzeziński – można powiedzieć, że atakujący wyleczył się las minute.

– Mam nadzieję, że reszta zawodników będzie do dyspozycji – podkreśla trener Dominik Walenciej. – Chcielibyśmy po raz pierwszy wygrać na wyjeździe. Ten styczeń układa się dla nas bardzo dobrze. Będziemy walczyć w Krakowie o punkty. Nie możemy patrzeć na rywali w tabeli. Trzeba skupić się na sobie – dodaje. Ten pojedynek będzie transmitowany w Polsacie Sport.
RED

Zobacz inne

Więcej w Sport