Specjalne

SKARB KIBICA – JESIEŃ 20209 min na czytanie

4 LIGA
SPARTA GRĘBOCICE

Damian Kusy, Damian Tyźik, Maciej Rybak, Tomasz Bieleń, Patryk Duda, Andrzej Koryciński, Patryk Kozłowski, Adam Kubik, Kamil Łętkowski, Jakub Małucki, Michał Hoffman, Mateusz Dobrakowski, Wojciech Kubik, Konrad Przybylski, Łukasz Szuszkiewicz, Maksymilian Czerwik, Szymon Józefczak, Mieczysław Gniewosz, Patryk Kubiak, Paweł Żmudziński (trener), Daniel Robacki (prezes), Henryk Franowski (członek zarządu), Piotr Mazur (kierownik drużyny).

KLASA OKRĘGOWA
SOKÓŁ JERZMANOWA

Nikolas Auguścik, Patryk Kochańczyk, Rafał Dynak, Jacek Gronowski, Karol Korczak, Dominik Wasieńko, Marcin Kobeluszczyk, Bartosz Grzesiński, Michał Serafin, Rafał Ochrymczuk, Dariusz Kubicki, Kamil Chwałczyński, Krystian Woźniak, Adrian Woźniak, Karol Dyba, Patryk Laszczowski, Bartosz Kubski, Krzysztof Kukła, Mateusz Momot, Mateusz Pasiak, Patryk Karolonek, Adam Furman, Krzysztof Budziszewski(prezes), Dariusz Woźniak (trener), Paweł Rybka (członek zarządu), Rafał Kochańczyk (członek zarządu), Przemysław Kasprzyk (członek zarządu), Radosław Zimny (członek zarządu).

KLASA OKRĘGOWA
ZAWISZA SERBY

Kacper Ciechelski, Maciej Kuźmin, Dawid Ciechelski, Adam Filbier, Jakub Gabrysz, Damian Kostrzewa, Maciej Krzemień, Daniel Kwiatkowski, Paweł Kwiatkowski, Łukasz Lewandowski, Szymon Michałowicz, Krzysztof Mróz, Marcin Nowak, Adam Pelczar, Marcin Spychała, Kamil Szczyrek, Marcin Szewczyk, Mateusz Waluk, Remigiusz Waszkinel, Adrian Wągiel, Marek Wilk, Marcin Zdziewchowicz, Amadeusz Żak, Damian Żmijowski, Leszek Lesiński (trener, prezes), Adam Czyczyk (wiceprezes),Andrzej Zawadzki (kierownik), Marian Tarnowski (skarbnik), Jarosław Świercz (członek zarządu), Witold Zawadzki (członek zarządu).

KLASA OKRĘGOWA
GWARDIA BIAŁOŁĘKA

Mateusz Frańczak (grający wiceprezes), Konrad Kosmala, Maciej Ćwik, Paweł Kubiński, Krzysztof Tyźlik, Bartosz Brękus, Łukasz Świerczyński, Tomasz Derylak, Marcin Siedy, Martin Kamiński, Marcel Szymański, Damian Karcz (grający prezes), Kacper Gil, Hubert Dęga, Mariusz Pinkowski, Patryk Kraska, Arkadiusz Karcz, Łukasz Stachów, Dominik Kierkiewicz, Bartosz Nomejko, Łukasz Łuszczewski, Kamil Piotrowski, Marcin Lewandowski, Marcin Nieradka, Konrad Bełza, Radek Kosmala, Wojciech Chorążyczewski (kierownik drużyny, Andrzej Kwaśnik (trener).

KLASA OKRĘGOWA
ZAMET PRZEMKÓW

Rafał Kuźmiak, Sofian Lekhchine, Mariusz Dryja, Sebastian Krawiec, Krzysztof Rośmiarek, Zbigniew Urbaniak, Piotr Sołtysik, Damian Kuriata, Jacek Drzazga, Maciej Kawecki, Jakub Sienkiewicz, Patryk Kasprzyszak, Dariusz Marszalik, Patryk Kraska, Daniel Niegot, Kacpwer Oruba, Filip Marciniak, Jakub Kleszczewnik, Damian Sykuła, Tomasz Pilarek, Grzegorz Karmelita (trener), Janusz Andrzejczak (kierownik drużyny), Waldemar Urbaniak (prezes).

KLASA OKRĘGOWA
PŁOMIEŃ RADWANICE

Zbigniew Czajkowski (trener), Piotr Brzeziński, Adam Nazar, Kacper Szklarz, Jakub Ałdaś, Adrian Kawecki, Krzysztof Szymkowiak, Daniel Rząd, Szymon Gil, Bartosz Gancarski, Paweł Nazar, Mateusz Paryż, Kamil Wieczorek, Artur Hrynowiecki, Norbert Szczypiński, Marcin Kumczyk, Karol Kwiecień, Michał Kumczyk, Mateusz Adamczyk.

A-KLASA
MIESZKO RUSZOWICE

Robert Węgrzyn, Damian Ciosek, Adam Szczerkowski, Marcin Narwojsz (grający trener), Norbert Bogdanow, Mateusz Giesztoft, Chrostowski Mateusz,
Jarosław Gaszewski, Piotr Hadała, Mateusz Jęczmień, Bartosz Karwatka, Krystian Karwatka, Remigiusz Komisarz, Sebastian Matuszewski, Marcel Michalczak, Dominik Nakonieczny, Oskar Poloczek, Patryk Skrzypek, Jakub Świderski, Eryk Klus, Paweł Węgrzyn, Seweryn Gnap, Grzegorz Leśniewski, Jakub Stachowiak, Ludwik Zowczak (drugi trener), Jan Wojciechowski (prezes).

A-KLASA
VIKTORIA BOREK

Samuel Guresz, Przemek Bukała, Piotrek Niedośpiał, Paweł Machera, Marcin Ratajczak (grający trener), Karol Łuczyński, Andrzej Emanuel Tychowski, Mateusz Mil, Rafał Pisarski, Jarosław Gniewosz (działacz), Robert Gracz, Adrian Kawalec, Paweł Chrupcała, Marcel Chrupcała, Jakub Papuga, Paweł Gawlik, Grzegorz Leśniewski, Tomasz Baruch (wiceprezes), Marcin Wojciechowski (wiceprezes), Tomek Jankowski (prezes), Krystian Sinkiewicz, Dorian Pabiszczak, Marcin Chrupcała, Kacper Dembek, Michał Ziobroniewicz, Hubert Garnek, Michał Łakomski, Damian Delestowicz, Łukasz Ciarach, Paweł Dybowski, Damian Pinkowski, Paweł Jarociński.

A-KLASA
DRAGON JACZÓW

Mateusz Stanaszek, Jarosław Łuszczyński, Łukasz Nockowski, Szymon Zastawny, Adrian Ziemiański, Piotr Pisarski, Karol Kaźmierski, Tomasz Delida, Łukasz Opiłowski, Igor Łuszczewski, Mateusz Kłosowski, Victor Ushatov, Mateusz Wikierski, Kacper Osuch, Łukasz Strzelecki, Alan Furman, Tomasz Kuciański, Bartłomiej Michalski, Wojciech Mysłowski, Marcin Janaś, Jakub Blejwas, Mateusz Herbuś, Mirosław Mirosław, Michał Morawski, Damian Kwaśnik (trener), Łukasz Gumienny (prezes), Dariusz Śmigaj (wiceprezes), Dawid Budziszewski (sekretarz), Krzysztof Marek (członek zarządu), Krzysztof Kuczyński (członek zarządu).

A-KLASA
KS BUCZYNA

Bartosz Smętek, Kacper Przywara, Paweł Kiełb, Sebastian Wiśniewski, Tomasz Kotwas, Nikolas Szczypecki, Jakub Nonas, Patryk Matusiak (trener żaków 2012 i zawodnik), Marcin Gościniak, Michał Bąkowski, Amadeusz Demeszuk, Marcel Ziemba, Krzysztof Ziółkowski, Piotr Bybel, Bartłomiej Gabrysz, Mariusz Jurak (trener), Grzegorz Bochen (kierownik drużyny, wiceprezes), Aleksander Samołyk (prezes), Marek Koszmider (skarbnik).

A-KLASA
SPARTA PRZEDMOŚCIE

Michał Kiliński, Dawid Serweta, Paweł Jóźwiak, Zbigniew Więdłocha, Krzysztof Mularczy, Ireneusz Przybylski (trener), Bartosz Skiba, Karol Kuliński, Zenon Janicki (kierownik drużyny, wiceprezes), Witold Kawalec (prezes), Jakub Gierczak, Patryk Dydak, Konrad Gruchała, Damian Krupa, Krzysztof Szczech, Szymon Mieczychowski, Patryk Przymus, Robert Kubacki, Damian Olszanowski.

A-KLASA
ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW

Krzysztof Azmin, Tomasz Dąbrowski, Bartosz Drabik, Łukasz Dydak, Kordian Ficek, Konrad Gandecki, Norbert Gaworski, Tomasz Gąszczyk (zawodnik, członek zarządu), Wojciech Ignaczak, Kacper Jaworski, Tobiasz Januszko, Piotr Juni, Bartosz Konopacki, Michał Mackiewicz, Sebastian Młynek, Wojciech Nowakowski, Marcin Perełkowicz, Bartłomiej Pędzik (zawodnik, członek zarządu), Tomasz Piotrowski, Andrzej Radecki, Kamil Reinholtz, Michał Śpiewak, Jarosław Trybus (grający trener), Grzegorz Włódarczyk, Marcin Wylężek, Stanisław Piotrowski (prezes), Ireneusz Budzinowski (członek zarządu), Wojciech Azmin (członek zarządu), Tadeusz Bryk (kierownik drużyny).

A-KLASA
ORZEŁ CZERNA

Michał Pawlik, Paweł Wilk, Andrzej Rolla, Marcin Gliński, Klaudiusz Wolanin, Wojciech Wilk, Krzysztof Bachowski, Radosław Kołaczyński, Wojciech Białka, Paweł Wołoszczak, Filip Błauciak, Sylwester Szamotuła (trener), Daniel Szymoniak (gospodarz), Karol Samul, Andrzej Wronowski, Mateusz Gliński, Janusz Mróz (prezes ), Dawid Kołaczyński, Jakub Kozłowski, Krzysztof Jarosz, Błażej Skrzypczak, Mariusz Szymański, Kamil Beczek.

A-KLASA
SPARTA II GRĘBOCICE

Daniel Dudkiewicz, Adrian Buchowicz, Maciej Chruściel, Patryk Kubiak, Kamil Kuc, Artur Mazur, Daniel Robacki, Grzegorz Suchocki, Damian Szulc, Nikodem Cybulski, Kacper Kruczek, Jakub Kucharski, Adrian Kuszyński, Patryk Ruta, Kamil Szulc, Dariusz Wolski, Hubert Bagrowski, Jakub Kucharski, Jakub Marciniak, Bartek Szatkowski, Miłosz Smereczniak, Marcin Szymczak, Daniel Robacki (prezes), Henryk Franowski (członek zarządu), Piotr Mazur (kierownik drużyny).
Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne