FotoRegionSława

Sława żegnała wakacje w strugach deszczu [ZDJĘCIA]4 min na czytanie

Sława żegnała wakacje w strugach deszczu [ZDJĘCIA] 10

W sobotę (20.08.) w godzinach popołudniowych lunęło, że studzienki kanalizacyjne nie mogły odebrać nadmiaru wody. Szczególnie w rejonie nowego cmentarza kanalizacja wylewała się na pola, ale to nie wszystko, gdyż zalanych piwnic było mnóstwo.

OSP Sława otrzymała w tym dniu ponad 50 zgłoszeń i praktycznie wszystkie jednostki gminne OSP brały udział w akcji a na pomoc dotarły również zastępy JRG PSP ze Wschowy. Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku również zostało dokładnie zalane i nowa plaża połączyła się z jeziorem i nikt nie wyobrażał sobie koncertu a pomimo ulewy do Sławy dojechała nawet ponad 20 osobowa grypa fanów z Kościana.

Radoxim 5

A jednak deszcz przed koncertem ustał i pomimo nie dużej ilości słuchaczy rozpoczął się. Muzyka disco polo jak widać zadomowiła się w Sławie na stałe i nawet deszcz nie przeszkodził najwytrwalszym w dobrej zabawie. Jako pierwsza rozgrzała niewielką liczbę publiczności Iness z tancerkami. Po niej przed już większą ilością publiczności wystąpił piosenkarz młodego pokolenia Toskańsky Music. Ostatnim akordem wieczoru był koncert gwiazd wieczoru – TOP GIRLS Justyna, Natalia i Kasia porwały do zabawy i tańca swoich fanów, którym nie przeszkadzał ponownie padający deszcz i przemoczone dokładnie ubrania.
RED

Zobacz inne

Więcej w Foto