Dzieje sięGłogów

Śmiertelne potrącenie. Sprawca uciekł z miejsca tego wypadku1 min na czytanie

Śmiertelne potrącenie. Sprawca uciekł z miejsca tego wypadku

Polkowicka policja informuje, że poszukuje sprawcy śmiertelnego potrącenia na terenie powiatu polkowickiego – publikuje portret pamięciowy mężczyzny. – Osoby, które rozpoznają go bądź posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości bądź miejsca przebywania, proszone są o kontakt z dyżurnym komendy Powiatowej Policji w Polkowicach – mówi Przemysław Rybikowski z KPP w Polkowicach.

Kontakt pod nr tel. 47 874 72 00 (całodobowo), bądź pod nr alarmowym 112 (również całodobowo).

Do zdarzenia doszło dziś (22.11.) po godz. 12 na drodze wojewódzkiej nr 331 (wyjazd na Chocianów), gdzie kierujący samochodem marki Audi Q7 podczas wyprzedzania kierującego maszyną do rekultywacji poboczy drogowych zjechał na lewą część jezdni, gdzie potrącił pieszego – pracownika kierującego ruchem drogowym w związku z prowadzonymi robotami drogowymi. Następnie sprawca uderzył prowadzonym pojazdem w przydrożne drzewo, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. W trakcie prowadzonych w tej sprawie działań polkowiccy policjanci ustalili, że pojazd, którym poruszał się sprawca pochodzi z kradzieży, jaka miała miejsce na terenie Niemiec.

Policyjni specjaliści z Laboratorium Kryminalistycznego Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu na podstawie zebranych w tej sprawie informacji sporządzili portret pamięciowy sprawcy śmiertelnego wypadku. Osoby, które rozpoznają widniejącego na nim mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości bądź miejsca przebywania, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach pod nr tel. 47 874 72 00 (całodobowo), bądź pod nr alarmowym 112 (również całodobowo).
RED

Ogłoszenie na Facebooku dla UE! Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na FB!
Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się