Sport

Sokół Jerzmanowa z awansem! Zagra w 4 Lidze. Woźniak: Wielka okazja i szansa1 min na czytanie

Sokół u siebie nie przegrywa! Imponująca passa beniaminka trwa dalej 7

Sokół Jerzmanowa ubiegły sezon w klasie okręgowej zakończył na 3. miejscu. Wydawało się, że kolejny sezon również zaczną w tej samej lidze. A jednak… Awans! – Najpierw z gry wycofała się Orla Wąsosz, teraz Sparta Rudna. To spowodowało, że wchodzimy do 4 Ligi z 3. miejsca w klasie okręgowej – cieszy się Dariusz Woźniak, trener Sokoła.

Można powiedzieć, że to informacja z ostatniej chwili. Są gotowi na taki historyczny awans? – Organizacyjnie zawsze byliśmy na wysokim poziomie. Sportowo? Czas pokaże. Jedno jest pewne – taka okazja może się nie powtórzyć. Musimy to zrobić – zapowiada.

Radoxim 5

Mogą pochwalić się wzorowym szkoleniem młodzieży. Właśnie to dało efekt. – Nie płacimy piłkarzom za grę. Ci chłopcy uczestniczą z nami w tym projekcie od najmłodszych lat. W większości są to wychowankowie Sokoła – dodaje trener.

Czasu na przygotowania nie ma dużo. Pracy sporo. – Nie planujemy wielkich wzmocnień. Dla nas to wielkie wyzwanie. Będziemy uczyć się tej ligi – zauważa Woźniak. Na razie grają sparingi. Za nimi starcie z Pogonią Górą, które wygrali 3:1. Teraz pojadą do Zametu Nowa Sól, następnie jeszcze zagrają ze Spartą Grębocice.
RED

Zobacz inne

Więcej w Sport