Dzieje sięGłogów

Spektakle nie zostaną odwołane. Choć są limity dla niezaszczepionych1 min na czytanie

1

– Spektakle nie są zagrożone. Nie zostały odwołane – zapowiada Michał Wnuk, kierownik teatru im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie. Przypomnijmy, że władze Miejskiego Ośrodka Kultur, pod który podlega głogowskich teatr, zdecydowały się na wprowadzenie dodatkowych obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. – W związku ze zmieniającymi się obostrzeniami informujemy, że przy wejściu na sale widowiskowe MOK-u będziemy prosić o okazanie certyfikatu COVID – informuje Bartek Adamczyk, dyrektor MOK-u. – Osoby, które nie będą chciały okazać certyfikatu mogą zwrócić bilety w biurach obsługi – dodaje.

W piątek (10.12.) o godz. 19 „Damy i huzary” – spektakl grupy DECEM TOYS z Rawicza (wstęp darmowy). W sobotę (11.12.) o godz. 19 „O dwóch takich – puppet show – komedia omyłek” – spektakl Teatru Barnaby (bilety 40 zł). W niedzielę (12.12.) o godz. 19 „Ożenek” – spektakl Lubuskiego Teatru (bilety 50 zł).

W czwartek (16.12.) o godz. 19 Stand-up: Piotr Bałtroczyk „Starość nie jest dla mięczaków” (bilety 70 zł).
W niedzielę (19.12.) o godz. 18 „Najpiękniejszy chłopiec na świecie”, film w reż. Kristiny Lindström i Kristiana Petri (bilety 15 zł). W poniedziałek (20.12.) o godz. 19 „Biała Bluzka” – monodram Krystyny Jandy, Och Teatr (wstęp darmowy). W czwartek (31.12.) o godz. 19 „Seks dla opornych” – spektakl Sceny Inicjatyw Aktorskich w Teatrze im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze (bilety 100 zł).
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się