Dzieje sięGłogów

Spółdzielnia Nadodrze przygotowała dla mieszkańców ankiety1 min na czytanie

W czasie wakacji administracje osiedli Nadodrze będą pracować krócej

Posłuży ona pracownikom Spółdzielni Mieszkaniowej „Nadodrze” w Głogowie do usprawnienia pracy i jeszcze lepszego zaspokojenia potrzeb lokatorów. – Chcemy również uzyskać informacje na temat tego, co mieszkańców interesuje, jakie obszary działalności spółdzielni są dla nich najważniejsze, co jeszcze możemy zrobić, by poprawić komfort zamieszkiwania – mówi Mateusz Kowalski, rzecznik prasowy spółdzielni.

– Wytypowaliśmy nieruchomości, które wezmą udział w badaniu. Do tych mieszkańców dotrą nasi pracownicy z wydrukowanymi ankietami. Ankieta będzie anonimowa. O jej wypełnienie poprosimy osoby pełnoletnie. Na pytania zamknięte odpowiadamy poprzez wstawienie „krzyżyka” przy wybranej odpowiedzi. W pytaniach otwartych prosimy wpisać odpowiedź w wykropkowane miejsca. Po 2-3 dniach pracownicy ponownie zapukają do drzwi, by odebrać wypełnione ankiety – dodaje.

Radoxim 5

Takie badanie opinii regularnie przeprowadzane są przez spółdzielnię co 3-4 lata. – Ostatnia była planowana w październiku 2020 roku, lecz ze względów obostrzeń pandemicznych musieliśmy ją odwołać. Teraz wracamy do tego cyklicznego działania – wyjaśnia Kowalski.

Pytania zamieszczone w ankiecie dotyczą wielu aspektów: prowadzonych remontów i prac na terenach zewnętrznych, jakości i zakresu świadczonych usług, oceny poszczególnych jednostek i rad, preferowanych form kontaktu i pozyskiwania informacji o spółdzielni, a także planów i pomysłów na przyszłość. Analiza ankiet pomaga zarządowi spółdzielni decydować o kierunkach działania w kolejnych latach.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się