Dzieje sięGłogów

Spółdzielnia promuje prywatną firmę ubezpieczeniową? Rzeczniczka SM Nadodrze: Ta umowa trwa od wielu lat1 min na czytanie

Spółdzielnia promuje prywatną firmę? Rzecznik: Ta umowa trwa od wielu lat

W skrzynkach mieszkańców spółdzielni pojawiły się ulotki o ubezpieczeniu mieszkania. Niektórzy głogowianie zaczęli zastanawiać się, dlaczego “Nadodrze” promuje jakąś firmę i pośredniczy w całym procesie? Zwrócili uwagę na zapis, że wnioski można składać w… administracji Spółdzielni. Jak tłumaczy rzeczniczka prasowa SM Nadodrze, umowa z firmą trwa od wielu lat i została podpisana, aby ułatwić opłatę ubezpieczenia.

– Firma umożliwiła rozbicie składki ubezpieczenia na mniejsze raty i można je uiścić w opłacie za mieszkanie – tłumaczy Lidia Chyb-Rodak z Nadodrza. – Nie każdy ma możliwość wniesienia dużej opłaty ubezpieczycielowi. Umowę z firmą Uniqa mamy od wielu lat – podkreśla. Tego typu ubezpieczenie jest dobrowolne.

Rzeczniczka dodaje, że spółdzielnia uprzedzała na swojej stronie, że: “Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Nadodrze wyraził zgodę na przeprowadzenie przez Uniqa kampanii informacyjnej mającej na celu podniesienie świadomości ubezpieczeniowej mieszkańców. Oferta firmy daje możliwości skorzystania z dedykowanego ubezpieczenia na terenie zasobów spółdzielni. Przedstawiciel firmy UNIQA dostarczy do skrzynek lokatorskich materiały marketingowe”.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się