FotoSport

Sporo walki na parkiecie. MKS Kalisz o jedną bramkę lepszy4 min na czytanie

Sporo walki na parkiecie. MKS Kalisz o jedną bramkę lepszy 7

Trzeba być zadowolonym z postawy KS SPR Chrobrego Głogów. Sparing to być może nie jest jeszcze weryfikacji dyspozycji, ale na pewno jest z czego wyciągać wnioski. Głogowianie zagrali dziś (23.01.) z wyżej notowanym zespołem w PGNiG Superlidze – MKS Kalisz. Przegrali, ale tylko jedną bramką 23:24.

Do przerwy trwała zacięta walka. Lepiej zaczęła drużyna z Kalisza, która szybko objęła prowadzenie 0:2. Chrobry gonił, ale rywal nie odpuszczał. Wybiegł na parkiet w podstawowym składzie. Trener Witalij Nat z kolei sprawdzał od początku niemal wszystkich zawodników. Dawał im szansę. W 25. minucie nasi rzucali bramki hurtowo, nie tracili ich. Udało się zmniejszyć straty do 10:11.

Potem nie było wcale gorzej z tą uwagą, że nadal przewagę mieli rywale. Skończyło się na wyniku 23:24. – Graliśmy bez trzech zawodników – Dawida Przysieka, Damiana Krzysztofika i Krzysztofa Tylutkiego – wymieniał braki kadrowe trener Nat. – Mają drobne urazy. Nie chcemy ryzykować. Przyjechał do nas na testy chłopak z Zamościa. To kołowy – Bartosz Skiba. To był dobry sparing – podkreślał.

Chrobry: Stachera, Grabowski 1, Zdobylak, Sadowski 1, Klinger 3, Babicz 2, Przysiek, Marszałek 3, Tilte 3, Jamioł 2, Kapela, Dereviankin, Skiba 1, Bekisz Krzywicki 2, Orpik 2.
RED

Zobacz inne

Więcej w Foto