Dzieje sięGłogów

Sportowa olimpiada niepełnosprawnych kibiców1 min na czytanie

Sportowa olimpiada niepełnosprawnych kibiców

“Olimpiada sportowa osób niepełnosprawnych” – organizatorem tego wydarzenia był Klub Kibiców Niepełnosprawnych Chrobrego Głogów.

Spotkanie było okazją nie tylko do dobrej zabawy podczas rozgrywek w piłkarzyki, boule czy darta, ale także do rozmów o stadionowych i organizacyjnych barierach z punktu widzenia osób niepełnosprawnych oraz o planach, które razem możemy realizować. Wydarzenie pokazało również, że KKN to wspólna sprawa wielu osób, firm czy instytucji.

Sponsorem nagród w olimpiadzie była Gmina Miejska Głogów, puchar ogólny dla wszystkich biorących udział ufundował wicestarosta Jeremi Hołownia, produkty spożywcze Społem Głogów, Krzysztof Fryczyński udostępnił miejsce na zrobienie zawodów – przy siedzibie stowarzyszenia na Rzecz Integracji i Usamodzielnienia DOM w Głogowie, parafia Najświętszej Maryi Panny udostępniła kuchnię do gotowania i termosy, natomiast warzywa do przygotowania posiłków przekazała pani Ewa Mazurkiewicz z pawilonu 25 przy Wałach Chrobrego. Pojawili się tam również piłkarze Chrobrego.
RED
źródło: Chrobry Głogów

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się