Dzieje sięGłogów

Sprzedam! Takie ogłoszenia na terenie cukrowni1 min na czytanie

Sprzedam! Takie kartki wywieszono na terenie cukrowni

Na terenie cukrowni pojawiły się ogłoszenia z numerem kontaktowym do kancelarii komorniczej. Czy chodzi o sama cukrownię? Z naszych ustaleń wynika, że do sprzedaży jest tylko jedna z działek. Na stronie otodom.pl znaleźliśmy ogłoszenie. Jednak brakuje informacji o tym na stronie Krajowej Rady Komorniczej.

Na stronie otodom.pl mamy informację o nieruchomości o powierzchni 1657 mkw. za 278 tys. 800 zł. Pod ogłoszeniem również jest numer do kancelarii i data. Według przepisów komornik powinien podać informacje w sądzie, urzędzie gminy i właśnie na stronie licytacji komorniczych, a tej ostatniej brakuje. Nie wiadomo zatem, czy w ogóle dojdzie ona do skutku. Dzwoniliśmy do kancelarii w tej sprawie, ale nie uzyskaliśmy odpowiedzi. W sprawie nieruchomości odesłano nas na stronę internetową.

Radoxim 5

Co do samej cukrowni. Wierzyciel musi złożyć wniosek o kolejną licytację do komornika i wówczas cena tej nieruchomości będzie wynosiła 2/3 sumy oszacowania. Ma na to 6 miesięcy od ostatniej próby sprzedaży. Odbyła się ona 11 sierpnia. Była bezskuteczna. Na razie nie ma ogłoszenia o licytacji cukrowni.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się