BIZNESStarówkaSerceGłogowa

Stąd wyjdzie mały model i modelka2 min na czytanie

Stąd wyjdzie mały model i modelka

Mali głogowianie też chcą ładnie wyglądać i modnie się ubierać. Trzeba przyznać, że w naszym mieście nawet najmniejsze dzieci mogą być trendy dzięki takim sklepom, jak Coccodrillo na Starym Mieście przy ul. Garncarskiej.

Jeśli ktoś chce, aby jego dziecko wyglądało tak jakby właśnie zeszło z wybiegu, to śmiało może iść na zakupy właśnie na ul. Garncarską na starówkę. Tam można kupić odzież zarówno dla niemowlaków, jak i starszych dzieci. I to bardzo dobrej jakości. Najważniejsze jednak jest to, że mimo obco brzmiącej – nawet nieco z włoska – nazwy, jest to firma polska, która powstała na początku lat 90. Założyło ją dwóch przedsiębiorców, którzy sami mieli wtedy małe dzieci i dobrze wiedzieli, czego im potrzeba, a czego brakuje na naszym rynku.

Przede wszystkim brakowało modnych, ciekawych i kolorowych ubrań. Przez lata sieć sklepów tej firmy się rozwinęła, m.in. jest taki sklep w Głogowie. Właśnie skończyła się zima. Idzie wiosna i głogowianie chcieliby ubrać ładnie swoje maluchy, w jakieś nowe kolekcje. Albo kupić coś na przyszły sezon na wyprzedażach. Jak najbardziej mogą iść na Stare Miasto. – Za oknem czuć wiosnę, podobnie jest w naszym salonie Coccodrillo. Kolekcja wiosenna coraz szerzej prezentuje się na wieszakach – mówi nam Joanna Tórz. Poleca wizytę w tym sklepie zarówno rodzicom maluszków ledwo co urodzonych, jak także przedszkolaków i dzieci starszych.

Sklep jest bardzo dobrze wyposażony i właśnie trafiają do niego najnowsze kolekcje. – Mamy bardzo szeroką ofertę odzieży. U nas ubierzecie swoje pociechy w wygodne zestawy idealne do zabawy w przedszkolu, na pobyt w szkole, do zabaw na świeżym powietrzu, jak i na eleganckie wyjście – zachęca, dodając, że w tym sezonie królować będą pastelowe kolory, ale nie tylko. Są także na wieszakach z najnowszą kolekcją soczyste i w intensywniejszych barwach modele. – Wiosna to powiew świeżości również w szafach naszych pociech. Pora zaopatrzyć się w zestawy dresowe zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, w wygodne jeansy, bluzy czy t-shirty z motywami zwierzęcymi, rockowymi oraz kwiatowymi, które są teraz bardzo na topie – mówi Joanna Tórz, zapraszając do sklepu przy ul. Garncarskiej.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w BIZNES