Dni Głogowa 2022

Stankiewicz: Dla mnie koncerty są jak krew dla wampira1 min na czytanie

Stankiewicz: Dla mnie koncerty są jak krew dla wampira

Zespół Varius Manx to kolejna gwiazda, która zagra podczas tegorocznych Dni Głogowa. Grupa cieszy się popularnością zarówno wśród młodszych, jak i starszych słuchaczy. Mało kto nie zna takich hitów jak “Orła cień” czy “Ruchome piaski”.

Varius Manx to niekwestionowana legenda polskiej sceny muzycznej. Śmiało można powiedzieć, że łączy pokolenia. – Jest to zespół o nieinwazyjnej twórczości poruszający od dziesiątek lat pięknymi piosenkami. Utwory te zdążyły zainfekować serduszka rodziców, dziadków, a nawet kilkuletnich duszyczek, które karmione od najmłodszych lat tym dobrem, przychodzą na koncerty i na cały regulator śpiewają piosenki starsze od nich samych – mówi nam Katarzyna Stankiewicz.

Radoxim 5

Na koncert w Głogowie zespół zaprosił inne gwiazdy. – Z wielką przyjemnością zdradzam, że na scenie głogowianie będą mogli zobaczyć Wojciecha Hoffmanna z zespołu Turbo oraz Jerzego Styczyńskiego, gitarzystę grupy Dżem. Będzie to dla nas wyjątkowe wydarzenie i już nie możemy się doczekać wspólnego grania – zapowiada.
RED

Zobacz inne