Dzieje sięGłogówO Akcji

Starówka – Serce Głogowa. To akcja, której potrzebujemy!2 min na czytanie

Starówka - Serce Głogowa. To akcja, której potrzebujemy! 1
DCIM\100MEDIA\DJI_0297.JPG

Głogowska starówka to setki przedsiębiorców i ponad trzy tysiące mieszkańców. Dużo? Oczywiście! Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby centrum naszego miasta, jego kolorowe serce, rozwijało się jeszcze bardziej, a pustych lokali było jak najmniej.

To serce potrzebuje jednak wsparcia opartego na współdziałaniu samorządu, mediów lokalnych, przedsiębiorców prywatnych i spółek miejskich, które mają tam swoich klientów. Tętniąca życiem starówka to cel, który powinien przyświecać nam wszystkim.

Trzeba się promować
To właśnie z potrzeby działaniach zespoły Głos Głogowa – Tygodnik Lokalny i portalu MyGlogow.pl i DGL News wyszły z inicjatywą walki o prężniejsze serce naszego miasta. Jako dziennikarze, redaktorzy, graficy i specjaliści od reklamy i marketingu zaproponowaliśmy wspólną inicjatywę rozwoju naszego serca miasta spółkom miejskim Gpk-Suez Głogów i PWiK w Głogowie sp z o.o. oraz przedsiębiorcom ze starówki. Zdobyliśmy patronat nad długoterminowym projektem #StarówkaSerceGłogowa Prezydenta Miasta Rafaela Rokaszewicza. Celem projektu marketingowego jest przede wszystkim promocja przedsiębiorców ze starówki. Ludzie muszą się dowiedzieć, że w sercu naszego miasta biznes tętni i każdy znajdzie tam coś dla siebie. A od wieków wiadomo, że reklama dźwignią handlu, toteż o nią zadbamy.

Pomagamy!
Na stronie internetowej MyGlogow.pl w menu głównym portalu powstała kategoria #StarówkaSerceGłogowa. W niej znajdziecie interaktywną mapę ze wszystkimi podmiotami gospodarczymi, które działają na Starym Mieście. W zakładce będą również materiały wideo, galerie zdjęć czy teksty prasowe poświęcone przedsiębiorcom i ich biznesom, które prowadzą właśnie w sercu naszego miasta. Przedsiębiorcy ze starówki mają możliwość promowania swoich usług i produktów na stronie internetowej www.myglogow.pl poprzez publikację ogłoszeń o promocjach i ofercie swoich przedsiębiorstw, publikacje filmików własnej produkcji czy galerii zdjęć. W gazecie Głos Głogowa z kolei jest stała rubryka z wykazem wszystkich przedsiębiorców ze starówki. Jeżeli nie ma tam Twojej firmy, to koniecznie nas o tym zawiadom. Dopiszemy!
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się