Dzieje sięFotoGłogów

Statuetki dla pracowników socjalnych w dniu ich święta9 min na czytanie

Statuetki dla pracowników socjalnych w dniu ich święta 22

Dzień Pracownika Socjalnego w teatrze im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie. Była to okazja do wręczenia nagród za wkład w pracę – pracownicy socjalni dostali statuetki “Kwiat Pomocy Społecznej”. Wyróżnienia trafiły do Karoliny Rojek, Justyny Burgchard, Karoliny Kwiatkowskiej, Oli Kozak, Eweliny Wilk, Magdaleny Gardyńskiej, Wandy Karapulki, Anny Wiszniewskiej, Edyty Parzniewskiej, Agnieszki Janowiak i Barbary Kondratyk.

A te grupowe nagrody otrzymali: zespół ds. świadczeń i pomocy instytucjonalnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie, dział świadczeń rodzinnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie, zespół wspierająco-aktywizujący Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Głogowie, asystenci rodziny Miejskiego Wspierania Rodziny w Głogowie oraz pion opieki nad dzieckiem małym Miejskiego Żłobka Integracyjnego “Dom nad strumykiem” w Głogowie.

– Dla nas to bardzo ważna impreza – mówiła Krystyna Piasecka-Olejniczak, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie. Nie ukrywała, że zapotrzebowanie na pracowników socjalnych nie maleje. – Niestety ten zawód zamiast zyskiwać na prestiżu, w dalszym ciągu jest słabo opłacalny – dodała.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się