Artykuł Informacyjny

Stawki i limity wygranych u bukmachera LV BET – jak zagrać?6 min na czytanie

Stawki i limity wygranych u bukmachera LV BET – jak zagrać?

– Odpowiedzialna gra – to hasło, które cechuje zakłady bukmacherskie LV BET. To jeden z najstarszych legalnych polskich bukmacherów z główną siedzibą znajdującą się w Katowicach. Udostępnia nam bogatą ofertę wielu, niemal wszystkich, dyscyplin: od najpopularniejszej piłki nożnej – po wiele innych m.in. koszykówkę, tenis, hokej na lodzie, piłkę ręczną, siatkówkę, żużel czy sporty zimowe oraz ESPORT. Warto zwrócić również uwagę na różnorodność oferty, w tym możliwość typowania tu i teraz – na żywo. Jego charakterystykę oraz opis bukmachera LV BET na Oszustwo.info

Licencja gwarancją jakości

Zacznijmy od najważniejszego – od bezpieczeństwa. Legalne zakłady bukmacherskie LV BET funkcjonują na polskim rynku od 2016 roku. Co warto podkreślić zgodnie z licencją przyznaną przez Ministerstwo Finansów. Spółka wpisana została także do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego. Bezpieczeństwo użytkownika zwiększa na pewno możliwość kontaktu z z bukmacherem, który może odbywać się zarówno za pośrednictwem mejla, jak i czatu funkcjonującego na stronie internetowej LV BET.


Oczywiście serwis bukmachera zabezpieczony jest najnowszymi certyfikatami bezpieczeństwa – zakładając konto na LV BET mamy więc pewność, że każdy użytkownik jest chroniony i nie grozi nam oszustwo. Chronione są nasze dane osobowe, wpłaty i wypłaty z konta.

Szybka rejestracja

Aby skorzystać z usług legalnego polskiego bukmachera LV BET należy założyć konto na stronie internetowej pod adresem lvbet.pl lub w aplikacji mobilnej. To bardzo proste. W górnym rogu znajduje się żółty przycisk „Rejestracja”. Po jego, kliknięciu na pulpicie twojego komputera lub na ekranie telefonu, otworzy się okienko do rejestracji. Wystarczy podać imię i nazwisko oraz PESEL – to wszystkie, podstawowe i wymagane dane. Aby potwierdzić dane osobowe niezbędne jest załączenie także skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości. Następnie ustawić dane konta poprzez wpisanie loginu i hasła.

Konto zostanie aktywowane po weryfikacji przez operatora naszej tożsamości. Zwykle trwa to kilka minut. Później możemy korzystać już z oferty LV BET.

Bonus na start

Atrakcyjne kursy oferowane przez LV BET, to nie wszystko. Zwykle, przy pierwszej rejestracji, bukmacherzy „witają” nowych klientów bonusem powitalnym. Podobnie jest w LV BET, gdzie przy rejestracji, na konto użytkownika, otrzymamy ekstra 20 zł bez depozytu. Co to oznacza w praktyce? Na początku nie trzeba wpłacać na konto swoich pieniędzy, by zagrać. Pozwoli nam to obstawić pierwsze zakłady online i sprawdzić działanie serwisu. Bonus jest przyzywany przy trzech pierwszych wpłatach. Na tym nie koniec, bo – jak czytamy na stronie LV BET – przy pierwszym depozycie klient otrzyma ponadto bonus do 2000 tys. zł, przy drugim do 1 tys. zł, a przy trzecim zakładzie bez ryzyka o wartości 333 zł. Jednocześnie bukmacher chwali się, że są to jedne z najwyższych bonusów powitalnych, biorąc pod uwagę firmy bukmacherskie w Polsce.

Możemy liczyć na bonus na sporty wirtualne. W tym przypadku otrzymamy premię 100 proc. do 600 zł przy pierwszym depozycie. Pamiętaj jednak, że sam decydujesz o wysokości bonusu – jak? Aby odebrać taki bonus depozytowy, przed zrealizowaniem wpłaty, należy zaznaczyć okienko, w którym wyrażamy chęć skorzystania z promocji bukmachera akceptując regulamin. Właśnie wtedy możemy wybrać: „Bonus powitalny 2000 PLN” lub „Bonus 600 PLN Virtualki”.

Klient, za pomocą LVKonta lub przy pomocy kontaktu z obsługą serwisu, może samodzielnie ustalić chociażby limit czasu spędzanego na grze czy limit środków pieniężnych przeznaczonych na grę.

Dla LVKont tymczasowych limit środków przeznaczonych na grę nie może przekroczyć kwoty 8 tys. zł.

Jak typować? To proste

Trzeba powiedzieć wprost, że serwis LV BET jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze. Nawet dla początkujących graczy nie powinien sprawić większych problemów. W panelu użytkownika możemy na bieżąco kontrolować stan naszych finansów, a także mamy wgląd do swoich kuponów. Obstawianie zakładów bukmacherskich to nic skomplikowanego – na początek wystarczy wybrać wydarzenie. Klikając w takie właśnie wydarzenie wyświetli nam się szereg możliwości: dla przykładu w piłce nożnej możemy obstawić, która drużyna wygra mecz lub dokładny jego wynik. Możliwości jest naprawdę wiele… kto pierwszy strzeli gola? Ile żółtych kartek z kieszeni wyciągnie sędzia? To tylko niektóre z nich.

Możesz zbudować kupon zawierający kilka wydarzeń jednocześnie, co spowoduje, że kurs na kuponie będzie po prostu wyższy. Po lewej stronie serwisu znajduje się lista dyscyplin. Ponadto klikając na te dyscypliny, tak jak w przypadku właśnie piłki nożnej, rozwija się kolejna lista – rozgrywek m.in. angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesligi czy polskiej Ekstraklasy. Na końcu wpisujemy kwotę za jaką chcemy zagrać. Na kuponie zobaczymy, że od wygranej kwoty należy zapłacić 12 proc. podatek – właśnie na takich zasadach działają legalni bukmacherzy.

Bogata oferta dyscyplin

Co ciekawe w serwisie LV BET możemy obstawiać wydarzenia, które dopiero się odbędą. Świetnym przykłądem jest wracający do gry Chrobry Głogów, ale także te… które obecnie trwają. Taką grę, tu i teraz – na żywo, umożliwiają nam zakłady LIVE. Warto jednak pamiętać o tym, że podczas takich wydarzeń na żywo, kursy aktualizowane są cały czas. Na bieżąco możemy śledzić to co się dzieje na sportowych arenach poprzez wyniki tych sportowych wydarzeń i ich statystyki. LV BET umożliwia funkcję CASHHOUT, czyli możliwość zamknięcia kuponu jeszcze przez zakończeniem meczu. Dzięki temu możesz odebrać mniejszą, ale gwarantowaną wygraną.

Wygodna aplikacja mobilna

Jeszcze kilka lat temu, aby obstawić wydarzenia sportowe, trzeba było udać się osobiście do punktu – dziś sytuacja zmieniła się. Ba, co więcej, by wysłać kupon wcale nie trzeba zasiadać przy komputerze. Coraz popularniejsza staje się aplikacja mobilna oferowana przez LV BET, z której możemy korzystać za pomocą smartfona lub tabletu. Możemy obstawiać zakłady w dowolnym miejscu i czasie. Aplikacja dostosowana jest do urządzeń z oprogramowaniem iOS oraz Android.

Metody płatności

A jak wygląda wpłata depozytu na konto użytkownika? Zwykle serwisy bukmacherskie się pod tym względem niczym nie różnią umożliwiając nowoczesne udogodnienia. LV BET obsługuje błyskawiczne przelewy mobilne, realizowane za pośrednictwem Dotpay, Przelewy 24 lub tPay. Dostępne są również popularne portfele elektroniczne, takie jak: PAYPAL oraz Plix. Wpłaty można dokonać także pkartą Visa lub Mastercard. I za pomocą płatności BLIK. Dzięki temu środki są wpłacane na konto niemal natychmiast.

Trzeba pamiętać o ryzyku związanym z hazardem – o tym zresztą ostrzega w regulaminie firma LV BET. „Zakłady mogą być źródłem dochodu, lecz zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych osób mogą stać się uzależnieniem i mieć negatywny wpływ na ich życie” – czytamy. Dlatego należy uświadomić sobie, że to tylko gra. Grajmy tylko środkami do tego przeznaczonymi, nigdy nie pożyczajmy pieniędzy na grę. Zachowajmy równowagę pomiędzy graniem a innymi aktywnościami. Nie pozwól na to, by hazard przejął kontrolę na twoim życiem. Stąd możliwość wprowadzenia limitów – na czas gry i pieniędzy, które na nią przeznaczamy. To bardzo ważne.

Zobacz inne