Artykuł sponsorowany

Stokrotka dla kobiety! Zdrowie, styl i poczęstunek w supermarkecie1 min na czytanie

Stokrotka dla kobiety! Zdrowie, styl i poczęstunek w supermarkecie 4

Coroczne święto kobiet obchodzone 8 marca będzie wyjątkowym dniem w supermarkecie Stokrotka w Galerii Dworcowej przy ul. Jedności Robotniczej 2 w Głogowie.

Z okazji Dnia Kobiet na terenie Galerii już od godziny 11, oczywiście 8 marca i z myślą o płci pięknej, rozpocznie się wspaniały event. Panie, które wezmą udział w niecodziennym  wydarzeniu, mogą spodziewać się wielu bezpłatnych atrakcji.

Stokrotka tego dnia stawia na zdrowie i wypoczynek.  Z oferty będzie można skorzystać w dwóch strefach.

Pierwsza z nich to PŁATEK ZDROWIA, w którym odbędą się zajęcia pilatesu z elementami jogi. Zajęcia te poprowadzi Diana Tytłak. Klientki Stokrotki, które wezmą udział tego dnia w spotkaniu, będą miały możliwość zdobycia wiedzy z zakresu  prostych pleców. Zasób wiedzy oraz demonstrację w tym zakresie przekaże Ewa Paduch.

Druga ze stref to PŁATEK STYLU. Tutaj panie będą mogły skorzystać z porad kosmetycznych oraz porad stylistki.

Miłym zwieńczeniem eventu będzie prezentacja niezwykłych i zachwycających wyjazdów, nie tylko weekendowych, ale również wakacyjnych. O podróżach dowiemy się więcej przy specjalnie przygotowanym stoisku Biura Turystycznego „Intertrans Podróże”

Stokrotka oraz „Intertrans Podróże” dbając o swoje klientki zachęcają do wzięcia udziału w wydarzeniu, które ma sprawić, iż kobiety tego wyjątkowego dnia poczują się zrelaksowane i docenione. Organizatorzy zatroszczą się również o podniebienie. Nie zabraknie poczęstunku oraz pysznej kawy.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne