Dzieje sięFotoGłogów

Strażacy i policjanci szukają zaginionej 77-letniej Bogumiły Węgrzyn3 min na czytanie

Strażacy i policjanci szukają zaginionej 77-letniej Bogumiły Węgrzyn 2

Trwają poszukiwania zaginionej 77–letniej Bogumiły Węgrzyn. Dzisiaj (23.03.) o godz. 2 w nocy wyszła z domu. – I do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała z nikim bliskim kontaktu. Kobieta choruje na schizofrenię – informuje Łukasz Szuwikowski, oficer prasowy KPP w Głogowie.

W akcję zaangażowani są strażacy. Szukają zaginionej w okolicach Odry i placu festynowego. Na tym nie koniec. Także na mieście. – Pomagamy policji w poszukiwaniach. Udział w akcji bierze zastęp PSP z Głogowa oraz cztery ochotnicze z Ruszowic, Serbów i Smardzowa – dodaje Tomasz Michalski, oficer prasowy głogowskich strażaków.

Rysopis: wzrost:  około 170 cm, tęgiej budowy ciała. Włosy: ciemny z widocznymi siwymi odrostami. Oczy: koloru niebieskiego. Znaki szczególne: posiada protezę prawego uda i ma problemy z poruszaniem się.

Ubiór: ubrana była w sweter koloru szarego, spodnie ciemne oraz obuwie koloru bezowego.

Trwają poszukiwania 77-letniej Bogumiły Węgrzyn. Choruje na schizofrenię
To zaginiona Bogumiła Węgrzyn.

W związku z powyższym każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionej, proszona jest o przekazanie tej informacji do Komendy Powiatowej Policji w Głogowie ul. Obr. Pokoju 17 pod nr telefonu : 47 87 422 00,  47 87 422 01 lub pod nr alarmowy : 112.  
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się