Artykuł InformacyjnyExtra

Stworzą komputer na miarę twoich potrzeb2 min na czytanie

Stworzą komputer na miarę twoich potrzeb

Wybierz z doradcą klienta odpowiednie podzespoły i zamów komputer taki, jakiego oczekujesz. Najpóźniej do tygodnia czasu zostanie on dostarczony do twojego domu.

W Media Markcie dobierzesz komputer do swoich potrzeb – zarówno ten stacjonarny, jak i przenośny w postaci laptopa. Wybór jest ogromny, ceny zróżnicowane. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Są jednak klienci, którzy potrzebują, by ktoś im komputer po prostu skonfigurował. – I w swoim sklepie posiadamy dedykowane do tego stanowisko NTT – doradca klienta Olga Smorawińska wyjaśnia, że to bardzo proste. – Dopasujemy zestaw komputerowy, tutaj na miejscu, pod klienta – zapewnia.

Klient wybierze z doradcą odpowiednią kartę graficzną, procesor i wszystkie inne podzespoły. To nic trudnego. Zwłaszcza, kiedy ma do pomocy fachowca, który udzieli ci cennych rad. – Najbardziej wymagający są klienci, którzy komputerów używają do gier. To sprzęt z najwyższej półki z zaawansowanym chłodzeniem, mocną kartą graficzną – zaznacza, że cała procedura trwa dosłownie kilkanaście minut. Wystarczy złożyć zamówienie, by najpóźniej do tygodnia komputer dotarł pod wskazany adres. Oczywiście od razu przygotowany do pracy z zainstalowanym systemem operacyjnym.

Co istotnie ważne każdy skonfigurowany komputer posiada 24 miesięczną gwarancję. – Można przedłużyć gwarancję o kolejne dwanaście miesięcy z opcją naprawy komputera w domu, co spowoduje, że czas realizacji takiej gwarancji będzie znacznie krótszy – proponuje. W przypadku standardowej gwarancji naprawa trwa do 30 dni roboczych. Na pewno warto rozważyć tę opcję.

Zobacz inne