Extra

Świąteczna wyprzedaż Redroad: dokładnie czyszczący robot do zamiatania, zmywania i mycia za jedyne 1899zł4 min na czytanie

Świąteczna wyprzedaż Redroad: dokładnie czyszczący robot do zamiatania, zmywania i mycia za jedyne 1899zł

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i różne rodzaje towarów zostaną przecenione, czy kupiłeś już swoje ulubione produkty? Jeśli szukasz wygodniejszego urządzenia do utrzymania czystości w domu i nie wiesz, jakie wybrać, nie możesz przegapić Redroad G10, robota sprzątającego trzy w jednym do zamiatania, zmywania i mycia.

Podczas promocji 17.12-25.12 pierwotna cena 3299 PLN to teraz 2099 PLN, a możesz uzyskać 200 PLN zniżki, wprowadzając kod rabatowy 1WL8UD4M, aby uzyskać ostateczną cenę 1899 PLN.

Zamiatanie i mycie w jednym, ultradźwiękowe wibracje usuwają uporczywe plamy

Jest to robot zamiatający i mopujący, w procesie czyszczenia moc ssania 2800 Pa i mycie wibracyjne ultradźwiękowe 3000 razy/min. można wykonać w tym samym czasie, co znacznie poprawia wydajność czyszczenia. Podczas zmywania mocny dwuwarstwowy mop, który magazynuje wodę i pochłania kurz, nie tylko wyciera podłogę, ale także wibruje do 3000 razy na minutę, wywierając nacisk na podłogę i symulując ręczne wycieranie, zapewniając w ten sposób dokładniejsze czyszczenie podłogi.

10㎡ automatyczny mop do płukania wstecznego, rozwiązuje problem brudnego zanieczyszczenia mopem w całym domu

Zwykle po wytarciu określonego obszaru mop się zabrudzi. Jeśli nie masz czasu na umycie mopa, pozostała podłoga jest tak naprawdę cały czas wycierana brudnym mopem, nie uzyskując rzeczywistego efektu czyszczenia. Dlatego w trakcie mycia podłogi często musisz często myć mop? Redraod z powodzeniem rozwiązał ten problem dzięki doskonałej zdolności automatycznego płukania wstecznego. Po wytarciu za każdym razem obszaru około 10 ㎡, mop podniesie brudny mop, aby wrócić do stacji bazowej w celu wyczyszczenia, i podniesie mopa, aby kontynuować wycieranie po zakończeniu czyszczenia. Podczas sprzątania kilkukrotnie umyj mopa, co pomaga zapewnić czysty mop podczas wycierania, unikając w ten sposób wielu problemów, takich jak brudny mop zanieczyszczający cały dom. Oznacza to, że nie musisz tak często prać brudnych mopów.

Imitacja deski do szorowania skrobanie i mycie + elektrolityczna sterylizacja wody, sprawiają, że mop jest bardziej czysty

W procesie samooczyszczania mopa system czyszczenia stacji bazowej wykorzystuje metodę imitacji deski szorującej do wielokrotnego zeskrobywania i mycia mopa wodą elektrolityczną, która nie tylko usuwa kurz z powierzchni mopa, ale także skutecznie go sterylizuje i dezynfekuje aby uniknąć rozwoju bakterii i sprawić, że mop będzie czystszy.

Funkcja podnoszenia mopa, rozwiąż wtórne zanieczyszczenie

Redroad G10 posiada również funkcję podnoszenia mopa, która podnosi mopa w drodze powrotnej do stacji bazowej oraz podczas ścieżki odnowienia po wyczyszczeniu mopa. Pozwala to nie tylko uniknąć wtórnego zanieczyszczenia powodowanego przez zanieczyszczanie czystych powierzchni brudnymi ściereczkami do mopów, ale także skutecznie rozwiązuje problem brudzenia się ścierek do mopów przed osiągnięciem punktu odnowienia, co może mieć wpływ na efekt czyszczenia. G10 podnosi również mop, gdy styka się z dywanem, łatwo rozwiązując problem zanieczyszczonego dywanu.

Indywidualne, spersonalizowane rozwiązania w zakresie czyszczenia

Ten robot odkurzający może być sterowany ze smartfona za pomocą zastrzeżonej aplikacji. W aplikacji możesz określić obszar sprzątania, wybrać żądany tryb i ustawić harmonogram sprzątania.

Inteligentna nawigacja, maszyna czyści cały dom najlepszą trasą

Redroad G10 jest wyposażony w zaawansowane systemy czujników, w tym LDS4.0 LiDAR, które pomagają w inteligentnej nawigacji i tworzeniu dokładnych map 3D otoczenia. Podczas sprzątania znajdzie najlepszą trasę, aby mieć pewność, że pokryje cały dom. Nie tylko to, ale jest również w stanie przechowywać w pamięci do pięciu oddzielnych map, co jest przydatne dla właścicieli wielopoziomowych domów prywatnych. Jeśli chodzi o żywotność baterii, wbudowana bateria o dużej pojemności 5200 mAh może działać do 2,5 godziny. Tak potężny robot do zamiatania, zmywania i mycia nadaje się do utrzymania czystości w domu i może uprościć wiele spraw. Możesz go zabrać do domu za jedyne 1899 zł w świątecznej wyprzedaży, kup teraz!


Zobacz inne

Więcej w Extra