Świetna jazda Szturomskiego i całej ekipy! Mistrzostwo Polski na wyciągnięcie ręki

08:15, 17.06.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 08:15, 17.06.2019

W Kaliszu Pomorskim odbyła się przed ostatnia runda mistrzostw Polski cross-country. W klasie masters w dziesiątce było aż sześciu naszych zawodników.

Wygrał oczywiście Paweł Szturomski, ale na trzecim stopniu podium stanął jeszcze Robert Warchoł - 5. miejsce dla Marka Kupaja, 7. miejsce dla Piotra Husara, 8. miejsce dla Mirosława Husara a 9. miejsce dla Mirosława Czajkowskiego. W klasie senior 2. miejsce zajął Emil Przystupa a na tej samej pozycji rywalizację w klasie juniorów zakończył jeszcze Damian Azmin. Wśród quadowców na wyróżnienie zasłużył Piotr Paździor, który po raz pierwszy w tym sezonie zaliczył miejsce na podium - trzecie.

Mieliśmy jeszcze swoich reprezentantów w juniorach do pojemności 85 ccm - czwarty był Mikołaj Kupaj a piąty Piotr Dembowy. Głogowianie są liderami drużynowej klasyfikacji generalnej tych mistrzostw.