FotoMała Miss Mały Mister myGlogow 2021

Świetna zabawa i moc atrakcji…to wszystko podczas akcji Mała Miss i Mały Mister MyGlogow 202128 min na czytanie

Świetna zabawa i moc atrakcji...to wszystko podczas akcji Mała Miss i Mały Mister MyGlogow 2021 87

Głosowanie trwa do poniedziałku (21.06.), ale w międzyczasie nasi mali kandydaci na Miss i Mistera portalu MyGlogow świetnie się bawią z naszymi partnerami. Ostatnio wspólnie spędziliśmy czas jedząc lody i pijący pyszne soczki na Playa del Fuego nad Odrą w Głogowie. Potem byliśmy w Jump Planet, w O.K. Parku i w Galerii Glogovia. Sporo się działo.

Dzieci były zachwycone, ale i rodzice wypowiadali się w ciepłych słowach o tym miejscu nad naszą rzeką – Playa del Fuego, to dla maluchów raj. Tutaj naprawdę zadbano o ich komfort. Jest nowoczesny plac zabaw, tor gokartowy i salon gier. I dużo zielonego miejsca, by wypocząć na kocu. Można zjeść pizzę, ale też gofry oraz lody. Właśnie tam spotkaliśmy się z naszymi gwiazdami na sesji zdjęciowej.

Wszyscy uśmiechnięci od ucha do ucha. Walczą przecież o koronę i diadem w naszej zabawie. A także o wiele nagród, które dla nich przygotowaliśmy. Więcej na temat głosowania dowiedzie się: TUTAJ.

Nie mniej ciekawie było w Jump Planet – parku trampolin. Oj, co się tam działo! Im wyżej, tym lepiej. Skakali do nieba. Zabawa była przednia. No i trochę wyczerpująca, choć nawet wtedy uśmiech nie znikał z ich twarzy.

JUMP PLANET dzisiaj, to największa sieć parków trampolin w Polsce. Od trzech lat spełniamy marzenia dzieci i ich rodziców, o lataniu i udowadniamy, że grawitacja u nas nie istnieje. Tysiące metrów kwadratowych trampolin, mnóstwo atrakcji oraz wyjątkowi trenerzy tworzą atmosferę, jakiej nie znajdziecie w żadnym innym miejscu. Gwarantujemy ciekawe i prozdrowotne możliwości spędzenia czasu wolnego, zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Nasi Goście mogą korzystać z ponad 1000 m² powierzchni trampolin i wyposażenia, którym mogą poszczycić najbardziej innowacyjne Parki w Europie. Od niedawna uruchomiliśmy też wrotkarnię Jump&Roll. Możesz skorzystać z naszych wrotek albo zabrać swoje. Dorośli mogą skorzystać z siłowni Jump Planet Gym – więcej na stronie www.jumpplanetgym.pl. Honorujemy Karty Dużej Rodziny i Multisport. Wybierz się do nas z rodzina, przyjaciółmi, klasą. Czekamy na Was 7 dni w tygodniu. W wakacje pracujemy codziennie od 10-20.00 Chcesz mieć pewność, że są miejsca zrób rezerwacje on-line. Więcej na stronie www.jumpplanet.pl/glogow

Także wtedy, gdy tanecznym krokiem wkroczyli do O.K. Parku. Kulki, dmuchańce, zabawki – to wszystko było do ich dyspozycji. Był to z pewnością czas, by bliżej się poznać i nawiązać nowe znajomości. Do tej pory widzieli siebie tylko na zdjęciach na portalu MyGlogow. Nic dziwnego, że… nie chcieli opuścić tego miejsca, ale czas naglił.

O najnowszej ofercie O.K. Parku przeczytacie: TUTAJ.

Bo ostatnim punktem wspólnej wyprawy była głogowska galeria – Galeria Glogovia, gdzie znajdziecie chociażby nowoczesną salę zabaw „Planeta Uśmiechu”. Dla rodziców polecamy siłownię Kiko+. Razem możecie się wybrać do kina Cinema3D. A potem na zakupy – do waszej dyspozycji 60 sklepów znanych marek m.in. Smyk, Deichmann, CCC, C&A, New Yorker i wiele innych. Galeria Glogovia to idealne miejsce na zakupy, rozrywkę, jedzenie w pozytywnym i zrelaksowanym środowisku!

Zachęcamy jednocześnie do tego, by być lojalnym i kupować lokalnie. Odwiedzać wyżej wspomniane miejsca!
RED

Zobacz inne

Więcej w Foto