Dzieje sięFotoGłogów

Świetna zabawa! Trwają bezpłatne sesje zdjęciowe na bulwarze. Byliście?2 min na czytanie

Świetna zabawa! Trwają bezpłatne sesje zdjęciowe na bulwarze. Byliście? 5

Chętnych, aby wziął udział w sesji zdjęciowej, nie brakuje. Na Bulwarze Nadodrzańskim, choć gorąco, trwa świetna zabawa. Michał Turczynowicz (33 l.) przyznaje, że w tym czasie powinien być na Woodstocku, ale ten ze względu na epidemię koronawirusa nie odbył się w tym roku. Dlatego postanowił chwycić aparat i zrobić coś dla innych.

– To darmowa sesja, abyśmy wspólnie spędzili czas – przyznaje. Fotografia to jego pasja i hobby od wielu lat. Pierwszy aparat dostał w prezencie na 18. urodziny. I tak się zaczęło. – Wierzyłem, że to nie tylko automat. Chciałem odkryć literę M, czyli tryb manualny – dodaje. Udało się, bo dziś zdjęcia manualne nie są dla niego żadnym problemem.

Pomaga mu Przemek Gołębiowski, który często zdjęcia wykonuje poza granicami naszego kraju. – Mieszkałem w Walii, potem w Niemczech a teraz będę w Holandii – wymienia, bo każda z tych wypraw, to przecież pewne doświadczenie. Jego zdjęcia można zobaczyć: TUTAJ.

Głogowianie pozują do zdjęć całymi rodzinami. Widoczne na nich będzie Stare Miasto, więc promują też Głogów. – Bo my jesteśmy z tego miasta – mówią zgodnie. Akcja potrwa do godz. 20, kiedy to odbędzie się jedno duże pamiątkowe zdjęcie. Szczegóły akcji: TUTAJ.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się